کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

شگفتی طبیعت و جانوران کره زمین | تماشای زیبایی ها

امروز با ویدیویی فوق العاده از طبیعت زیبای این کره ی خاکی به نزدتان آمده ایم، طبیعتی که زیبایی هایی همانند زیبایی های بهشت را در خود جای داده؛ از انواع رنگ های زیبا و شاد گرفته تا انواع گونه های جانوران و گیاهان زیبا. می خواهیم صحنه هایی متفاوت از این دنیایی را که سالیان دراز بر روی آن زندگی می کنیم برایتان در دقایقی کوتاه به نمایش بگذاریم. به هیچ عنوان این نمایش شگفت انگیز را از دست ندهید و با ما همراه باشید. دنیای حیوانات و پرندگان دنیایی متنوع که در بین هر گونه زندگی متفاوتی جاری است. طوطی های قرمز در بین سرسبزی درختان، زندگی جمعی پرندگان، جلوه هایی ویژه از قو های زیبا و دریاچه ای که با رنگ های جادویی آفتاب ترکیب شده و زیبایی خیره کننده ای را به نمایش می گذارد همه و همه در این ویدیو قرار گرفته اند تا شما را لحظاتی متحیر کنند. پرواز جمعی پرندگان با رنگ های سفید و مشکی منظره ی منحصر به فردی خلق کرده و دریاچه ای که همانند آیینه ای صاف در کنار طبیعت و آسمان آبی رنگ واقع شده و بازتابی تماشایی را منعکس می کند. همچنان می گردیم و می گردیم تا هر منظره ی جذاب را در این کره به نمایش بگذاریم. در مقابل چشمان پلنگ قرار می گیریم و کمی هم به درختی کهن سال و خمیده ای تکیه می دهیم تا هوایی تازه می کنیم. این همه زیبایی بر روی کره ی ما، که هر یک به نوبه ی خود تکمیل کننده ی زیبایی های این جهان محسوب می شوند. گرگ سفید، زیبایی سمور، پر های رنگارنگ مرغ ماهی خوار، گل های رنگارنگ و  این طبیعت زیبا همگی بهانه ای هستند تا قدرت آفرینش پروردگار یکتا را به ما نمایش دهند. نور سبز جادویی شفق قطبی، درختان پیچ در پیچ و پوشیده شده با خزه ها و ماهی گیری که در رودخانه در حال گردش است همگی در این ویدیو قصد دارند تا روحت را جلا دهند و کمی تو را از مشغله های ذهنی دور کنند تا آرامشی رویایی سراسر وجودت را فرا گیرد. پس تو نیز با ما همراه شو، خود را احساس کن که در میان گل های میمون سرخابی رنگ می گردی و یا در کنار دلفین های بازی گوش شنا می کنی. با هر شکل و زبان و در هر کجای دنیا که هستی از دوستی با طبیعت لذت ببر. با کارناوال همراه باشید.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
امان الله انوری :خیلی تصاویری زیبا بود.

بسیار زیبا

14 بهمن 1397

داود نصیرزاده

خیلی تصاویر عالی بود

17 مهر 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست