کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از رشته کوه قفقاز در گرجستان

این بار ویدیویی از رشته کوه قفقاز گرجستان را برای تان آماده کرده ایم تا شما را کمی با این رشته کوه ها آشنا کنیم. جاذبه های طبیعی گرجستان بسیار زیاد هستند که از جمله شان می توان چندین پارک ملی این سرزمین مانند پارک ملی کلکیتی و پارک ملی مترالا را نام برد. رشته کوه قفقاز هم بخشی از شمال گرجستان را در می گیرد و از مهم ترین دیدنی های طبیعت گرجستان به شمار می روند. 

این رشته کوه ها، در مرز دو قاره اروپا و آسیا قرار دارند و میان دریای سیاه و دریای خزر کشیده شده اند. به طور کلی رشته کوه قفقاز بخش هایی از کشورهای روسیه، اوستیای جنوبی، گرجستان، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و ترکیه را در بر می گیرد و میزبان بلندترین قله قاره اروپا، یعنی کوه البروس (Mount Elbrus) نیز هست. این قله در شمال فلات ایران در روسیه و نزدیک به گرجستان قرار دارد.

در ویدیو پیش رو، گوشه ای از زیبایی های این رشته کوه ها در کشور گرجستان را می ببینید و قله های مهم آن مانند قازبگی (Mount Kazbek) را از نظر می گذرانید. بد نیست بدانید قله قازبگی در شمال شرق گرجستان و در نزدیکی مرز روسیه قرار گرفته است و ۵،۰۴۷ متر ارتفاع دارد. درجه سختی فتح این کوه با سختی فتح قله های رشته کوه هیمالیا برابری می کند و به همین خاطر آن را اورست کوچک لقب داده اند. 

علاوه بر این قله ها، در ویدیو پیش رو می توانید گوشه ای شهر استپانس میندا (Stepantsminda) را نیز تماشا کنید. این شهر در یک منطقه کوهستانی احاطه شده است و به همین خاطر، چشم اندازی تماشایی را پیش روی مسافران می گذارد. این شهر، زمستان های سرد و خشک دارد و در تابستان ها دارای آب و هوایی خنک و ملایم است.

اگر مایلید علاوه بر رشته های کوه های قفقاز، با جاذبه های طبیعی و تاریخی دیگر گرجستان نیز آشنا شوید و بیشتر درباره این کشور بدانید، پیشنهاد می کنیم نگاهی به مطالب مرتبط کارناوال بیندازید. 

 


:Video Details

Produced By: Alireza Shafiei

Music: Intro ByThe xx

Photo Of Cover: Oleg Chyrva

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست