ویدیو HD

گشتی در حیات وحش استرالیا | دنیایی شگفت انگیز

از میان شگفتی های بی شمار هستی، این بار دنیای حیوانات را برای‌تان برگزیده ایم و می خواهیم گوشه ای از زیبایی های آن را به شما نشان دهیم. مقصدمان کشور استرالیاست که در میان آب ها قرار گرفته و با هیچ سرزمینی مرز خاکی ندارد. راهمان را به سوی پایتخت این کشور، شهر کانبرا (Canberra) کج می کنیم و در بخشی از آن به سراغ ذخیره گاه طبیعی تیدبینبیلا (Tidbinbilla Nature Reserve) می رویم. خودتان را برای گشتی کوتاه اما فراموش نشدنی در این محل آماده کنید؛ چرا که قرار است ملاقاتی ویژه با حیوانات آن داشته باشید و گوشه ای از زندگی آنها را ببینید. کارناوال را در این سفر همراهی کنید و از دیدن جلوه های زیبای حیات وحش استرالیا لذت ببرید. 

تا حرف از حیات وحش استرالیا می شود، تصویری از یک کانگورو در ذهن نقش می بندد که آزادانه پرش می کند و به این سو و آن سو می رود. احتمالا این کانگورو بچه ای نیز در کیسه خود دارد و حسابی از آن مراقبت می کند. شاید نتوانید این جانور بامزه را از نزدیک لمس کنید اما در ویدیوی امروز می توانید به تماشای آنها بنشینید و دقایقی را در کنار این جانور بگذرانید. 

گشت و گذارمان به دیدن کانگوروها ختم نمی شود و کمی بعد به سراغ کوآلاها می رویم. اصلا انتظار بازیگوشی از این حیوان نداشته باشید چرا که کوآلاها ترجیح می دهند وقت خود را با خوابیدن بر روی درخت اکالیپتوس بگذرانند و گاهی مدت خواب آنها به 20 ساعت در روز نیز می رسد. این جانداران از برگ‌های اکالیپتوس تغذیه می‌کند و از آنجا که این رژیم غذایی، انرژی کمی را برای‌شان به ارمغان می آورد، دیگر جانی برای بازیگوشی نمی ماند. کوآلا حتا بچه اش را نیز بر روی درخت به دنیا می آورد و اصلا زحمت پایین آمدن از شاخه های این درخت را به خودش نمی دهد.

کانگوروها و کوآلاها تنها بخشی از جذابیت های حیات وحش استرالیا هستند. کافیست ویدیوی امروز کارناوال را ببینید تا با دیگر جانداران آن نیز آشنا شوید. با ما همراه باشید... 

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET