ویدیو HD

گشتی در دنیای حیات وحش | زیبایی رنگارنگ طبیعت

این روزها روزمرگی ها و دغدغه ها و فضای خاکستری شهرها مانع از آن می شوند که به زیبایی های زمین توجه کنیم و رنگ های چشم نواز و تماشایی آن را ببینیم. برای همین است که امروز ویدیویی از خیره کننده ترین رنگ های طبیعت را برایتان برگزیده ایم. آماده باشید و برای لحظاتی همه چیز را از کارهای روزمره گرفته تا فکر و خیال های ریز و درشت، کنار بگذارید تا شما را به دنیای رنگارنگ حیات وحش ببریم و با هم به تماشای جلوه ای تازه از آن بنشینیم. کارناوال می خواهد طبیعت بی نظیر این سیاره را به گونه ای متفاوت به نمایش بگذارد و گوشه ای از زیبایی های زمین را نشانتان دهد. همراهمان باشید و از دیدن این ویدیو لذت ببرید...

 تصاویری که خواهید دید، کاری از شرکت تی سی ال (TCL) است که به عنوان یک شرکت چند ملیتیِ تولید لوازم الکترونیکی در کشور چین فعالیت می کند و در زمینه ی طراحی، توسعه، تولید و فروش محصولاتی از قبیل تلویزیون، تلفن همراه، سیستم‌های تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، یخچال و فریزر و لوازم الکتریکی کوچک فعال است. این شرکت از این ویدیو برای نشان دادن کیفیت منحصر به فرد تلویزیون هایش استفاده می کند و دریایی از رنگ ها را با بهترین کیفیت پیش روی مشتریان قرار می دهد.

در ابتدای ویدیو به دنیای طوطی های هزار رنگ قدم می گذاریم؛ در ابتدا با طوطی لوری (Lori) یا لوریکیت (Lorikeet) آشنا می شویم که از رنگارنگ ترین طوطی های استرالیایی به شمار می آیند و بسیار پر تحرک و بازیگوش هستند. به گشتمان در دنیای پرندگان ادامه می دهیم و پس از مدتی طوطی سبز رنگی را می بینیم که اکلکتوس (Eclectus) نامیده می شود و از طوطیان آرام و باهوش استرالیایی است. نکته ی جالب توجه در مورد این پرنده تفاوت فاحش بین جنس نر و ماده ی آن است؛ نر به رنگ سبز دیده می شود و ماده بدنی تمام زرشکی و سینه ای آبی دارد.

این فقط طوطی ها نیستند که با زیبایی هایشان ما را شگفت زده می کنند؛ بلکه پرندگان دیگری همچون مرغان ماهی خوار دریایی، کبوتر تاجدار آبی رنگ، نمونه ای از توکان توکو (Toco toucan) و فلامینگوهای دوست داشتنی را نیز از نظر می گذرانیم و حیواناتی نظیر شیر، سمور، یوزپلنگ و ... را مشاهده می کنیم. 

با کارناوال همراه شوید و با تماشای این ویدیو به دنیای رنگارنگ حیوانات بیایید...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET