کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

گشتی در دنیای پروانه ها | جاندارن کوچک و جذاب زمین

برای تماشای یکی از جاندارن کوچک و جذاب زمین آماده اید؟ می خواهیم شما را به دنیایی متفاوت ببریم و به تماشای پروانه های زیبا و دیدنی بنشینیم. دقایقی سرشار از آرامش در انتظار شماست. در ویدیوی امروز کارناوال گشتی در طبیعت می زنیم و پروانه های رنگارنگ را می بینیم که به این سو و آن سو می روند و با بال های رنگین شان هر چشمی را به خود خیره می سازند. این ساکنان کوچک کره زمین برای چند لحظه شما را از دنیای پر دغدغه تان دور می کنند و آرامشی خاص را برای تان به ارمغان می آورند. خودتان را برای گشتی به یادماندنی آماده کنید و با ما به قلمروی پروانه ها قدم بگذارید تا محو تماشای زیبایی های آنها شوید. دیدن این ویدیو را از دست ندهید.

همه ما از کودکی با ماجرای کرم ابریشم و تبدیل شدن آن به پروانه آگاهیم. می دانیم که این حشره، برای پیدا کردن این چهره زیبا چه روزهایی را پشت سر می گذارد و ماندن در پیله ای تنگ را تاب می آورد. همین که این جاندار از پیله رها می شود در طبیعت به پرواز در می آید و بسیاری را به سوی خود می کشاند. نقوش رنگارنگ روی بال‌های پروانه‌ باعث شده تا تماشای آنها به یکی از فعالیت های محبوب در برخی کشورها تبدیل شود. مهاجرت این آفریده های زیبای خداوند، یکی از شگفت‌انگیزترین پدیده‌های طبیعی در جهان به شمار می رود؛ پرواز هزاران پروانه در آسمان و نشستن دسته جمعی آنها بر گل ها و شاخ و برگ درختان را تصور کنید تا گوشه ای از زیبایی های بی بدیل این دنیا را دریابید. 

برای لحظاتی از کار و روزمرگی های تان دست بکشید و با کارناوال همسفر شوید تا با هم به دنیای پروانه ها برویم و ذره ای از شگفتی جهان را لمس کنیم...

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست