karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 مهر 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

Daniel Kordan

منظره فوق العاده ای که در این عکس به ثبت رسیده است، طبیعت پاییزی پاتاگونیا را نشان می دهد. پاتاگونیا، یکی از مناطق کم جمعیت در جنوب آمریکای جنوبی است و بخش هایی از کشورهای آرژانتین و شیلی را در بر می گیرد. طبیعت خشن کوهستانی در کنار دشت ها و بیابان ها، مناظری دیدنی را در پاتاگونیا پدید می آورند. این عکس حیرت انگیز را دنیل کردان (Daniel Kordan)، یکی از بهترین عکاسان منظره دنیا گرفته است. کردان تا به حال جوایز بین المللی بسیاری را از آن خودش کرده است که یکی از آن ها جایزه نشنال جئوگرافیک در سال 2013 است. همچنین دنیل کردان تا به حال همکاری بسیاری با برندهای مطرح دنیا مانند اپل و ردبول داشته است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.