karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

03 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

www.pikoso.kz

حتما می دانید که نوروز، این جشن باستانی و ایرانی تنها مختص به کشور ما نیست و کشورهای فارسی زبان و آسیایی بسیاری نیز این روزهای نخستین سال را با نام نوروز جشن می گیرند. به هر کدام که بروید خواهید دید جشن های آغاز سال در هر یک رنگ و بوی خودش را دارد. امروز سری به قزاقستان می زنیم تا قدری در حال و هوای نوروزی آن شریک شویم. قزاقستان کشوری پهناور در آسیای میانه است که سال های سال از همسایه های کشور ایران محسوب می شود و تاجران آن با استفاده از راه ابریشم، رفت و آمد بسیاری به ایران داشتند. این همجواری و رفت و آمدهای بسیار بر فرهنگ و آداب و رسوم این کشور نیز تاثیر گذاشت و در طی سال ها به بخشی از سنت های بومی قزاقستان بدل شد.

در عکس پیش رو زنی قزاق را می بینید که با لباس محلی خود و سفره ای از غذاهای کشورش برای خوش آمدگویی از مهمانان عید نوروز آماده است.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.