karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

01 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Kikuchi Nobuyuki

بهار خانم با هزار کرشمه از راه می رسد، دامن چین چین و سفید رنگش را تکانی می دهد و عطر شکوفه در هوا پخش می شود. با ناز پلکی می زند، صدای ظریفش را صاف می کند و یک دو سه: اپرای رنگارنگش آغاز می شود! آوای گوش نواز بهار در زمین و زمان طنین انداز می شود، چلچله ها سرمست همراهی اش می کنند، گل ها رنگ به رنگ صف می کشند و درختان شکوفه های سفید و صورتی شان را به طبیعت هدیه می دهند. موجودات دوپای زمین، آدمیان انگار که از خوابی زمستانی بلند شده باشند، لباس نو به تن می کنند و در این جشن رنگارنگ شریک می شوند...

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.