karnaval.ir

پریوش سارانی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

10 شهریور 1400

به روز رسانی

10 شهریور 1400

به نقل از خبرگزاری ایسنا

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از برگزاری مراسم روزجهانی جهانگردی در ۸ مهرماه در شهر هورامان تخت با همکاری فرمانداری، شهرداری و شورای شهر، ادارات و نهادهای مختلف شهرستان سروآباد، انجمن ها، تشکل‌ها و معتمدین خبر داد.

یعقوب گویلیان گفت: بیشتر روستاهای شهرستان سروآباد توان و پتانسیل تبدیل شدن به روستای هدف گردشگری در سطح کشور را با توجه به فرهنگ غنی، معماری پلکانی، طبیعت زیبا و... را دارند. وی افزود: ثبت جهانی هورامان رویدادی مسرت‌بخش و دستاورد بزرگی بود که نیاز است با همکاری و همدلی فرماندار و مسئولین سروآباد در راستای حفظ و حراست از این دستاورد برنامه‌ریزی لازم انجام شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان عنوان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای توسعه منطقه هورامان در سه حوزه میراث فرهنگی، صنعت گردشگری و صنایع‌دستی و هنرهای سنتی است. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی اداره میراث فرهنگی و گردشگری استان، یوسف باشی با تقدیر از تلاش‌ها و اقدامات موثر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی کردستان در جریان ثبت جهانی هورامان گفت: برای معرفی بهتر منطقه هورامان در سطح ملی و بین المللی اعتبار ویژه‌ای به این منظور اختصاص خواهیم داد.

فرماندار شهرستان سروآباد اظهار کرد: این فرمانداری آماده همکاری کامل برای برگزاری مراسم روز جهانی جهانگردی در شهر هورامان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

شایان ذکر است در این جلسه آرمان وطن دوست معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان، بخشدار هورامان، شهرداری هورامان و مسئول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سروآباد نیز حضور داشتند.

مراسم روز جهانی جهانگردی در شهر هورامان

مراسم روز جهانی جهانگردی در شهر هورامان

اخبار روز گردشگری را در کارناوال دنبال کنید.

قدم در راهی گذاشتم که در آغاز برایم مبهم بود، اما حالا جذاب است. انگیزه، امید و عشق موجب شد تا از سختی‌های این راه ترسی به خود راه ندهم، خستگی جسمم را با طراوت و شادابی روحم تسکین دهم و با قدرت بیشتر و

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.