خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای امواج دریا و پرندگان | آرامشی از جنس طبیعت

درکنار ساحل نشسته ای و امواج را تماشا می کنی که خود را به تن ساحل می رسانند. صدای پرندگان به گوشت می رسد، آرامش به جای جای بدنت وارد شده و تو نیز جزئی از ساحل شده ای. بلند شو و بر روی شن های نرم این ساحل رویایی قدم بزن. کمی که جلوتر می روی پرندگان را می بینی که آن طرف تر پرواز کنان به امواج ساحل سلام می کنند و مشخص است که مست از صدای لطیف موج ها شده اند. حال بنشین و به دور دست، به انتهای اقیانوس نگاه کن. شاید نتوان انتهایی را برای آن متصور شد ولی این را می دانیم که زیبایی هیچ انتهایی ندارد و تا ابد می تواند در خاطرات زنده بماند. بادی خنک صورت تو را نوازش می کند و این وعده را می دهد که فصلی سرد انتظار حضور در این ساحل را می کشد. این بار کارناوال برای شما همراهان همیشگی صدایی از طبیعت کنار ساحل و آواز پرندگان را پدید آورده و قصد این را دارد که حتی هرچند کوتاه از فکر و خیال دور شده و غرق در آرامش شوید. به شما پیشنهاد می کنیم که در کنج ذهن خود جایی برای صدای طبیعت کارناوال باز کنید، زیرا آرامش و زیبایی را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

6 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

سلام عالی بود مرسی

09 اسفند 1398

مینا

دقیقااا موسیقی هایی بود ک دنبالشون بودم بسیار ممنونم

17 شهریور 1397

فضل الله نوروزی - شاعر

مرسی. عالی است💙💙💙💙

26 مرداد 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست