کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی آرامش بخش در کنار صدای ایستگاه قطار

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... سلام بر سفر... چمدان به دست در ایستگاه راه آهن ایستاده ای منتظر قطار... کمی تاخیر دارد طبق معمول. اما به هر حال سفر با قطار را انتخاب کرده ای. هندزفری به گوش زده ای و آهنگ ملایمی گوش می کنی، حین آنکه همهمه ی ایستگاه در پس پرده ی آن است. یکبار در ذهنت مرور می کنی که چیزی جا نگذاشته باشی. نمی دانم به دیدن که می روی یا چه کاری در مقصد این ریل داری. اما تیپ خوبی زده ای! نور چراغ قطار از دور نمایان می شود... دارد به ایستگاه می رسد... قطار امن است. خوش سفر باشی.... بشنو صدای ایستگاه راه آهن و قطاری که می رسد را... قطار تو تا چند دقیقه ی دیگر وارد ایستگاه می شود. هوا کمی سرد است. با خود می گویی داخل ایستگاه بنشینم تا از بلندگو قطار، سفر من اعلام شود. اما نه! همان بیرون چشم انتظار ماندن هیجانش بیشتر است. مسافران را می بینی. یکی در فکر است، دیگری روزنامه می خواند. مادری دست فرزندش را گرفته تا نزدیک ریل نشود. می گوید خطرناک است پسرم! پیرمردی عصا به دست نزدیک توست. این چندمین سفر او با قطار است؟ چند کیلومتر ریل را پشت سر گذاشته! محاسن اش سپید است. موبایل ساده اش زنگ می خورد. با احتیاط آن را از جیبش در می آورد و با شخص محبوبی سخن می گوید. محبوب من هم منتظرم است در مقصد این ریل. خانمی لنگ لنگان با باری زیاد از ایستگاه نزدیک ریل می شود. صدای قطار بلند تر به گوش می رسد. لرزه ای ایستگاه را فرا می گیرد. قطار به ایستگاه می رسد. صدای ترمزش گوش خراش است. هندز فری را از گوشت در می آوری و داخل جیبت می گذاری. چمدان خود را از زمین بلند می کنی. به سمت در ورودی می روی. آخرین بار به ایستگاه شهرت می نگری و وارد قطار می شوی. اما یک چیز سر جایش نیست! خدای من بلیطم را کجا گذاشته ام! همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ممنونم مچکرم مرسی دوست دادم

27 فروردین 1399

شیما

محشر بود

14 آبان 1397

ناشناس

میشه از اتوبوس شلوغ متنی بنویسین

وارد اتوبوس شدم بسیار شلوغ بود و جایی برای سوزن انداختن نبود همه در لاک خود بودند و به پنجره نگاه میکردن صدای اتوبوس باعث می‌شد بعضی از مسافران به مقصد رسیده پیاده شوند و کسانی که روی پا ایستاده بودند جای مسافران قبلی را بگیرند میتوانم حدس بزنم که کسانی که به تازگی روی صندلی می‌نشستند آهی از روی راحتی و آسودگی می‌کشیدند:)

15 شهریور 1400

اتوبوس بسیار شلوغ بود.

01 دی 1399

16 مهر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست