کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای بارش باران و رعد و برق در کنار موسیقی روح نواز (2)

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا… برهای سنگین و تیره آسمان را پر کرده و بارانی شدید می بارد. بارانی که پاک می کند هوایی که استنشاق می کنیم و می شُوید تن را از خستگی های روزانه. و صدای این بارش بی نظیر را می شنوید که به همراه موسیقی دل انگیز تک تک قطرات باران را روی تنت می نشاند و برایت محسوس می کند این نعمت الهی را. زیر این باران قدم می زنی. می گویی کاش چتر همراهم آورده بودم. اما کمی که می گذرد، خیس شدن زیر باران را نیز لذت بخش می بینی. پایت را درون چاله های آب می گذاری و هنگام رد شدن، موج هایی که اطراف پایت ایجاد می شود تو را ذوق زده می کند. بی هدف تنها برای لذت بردن زیر باران پیاده روی می کنی و خدا را شکر می گویی بابت این بارش. آسمان می گرید امشب. نگرانت است پروردگار، همچون مادری مهربان. با او حرف بزن که گوشی شنوا دارد برای خواسته هایت. نوایی زیبا در پس پرده ی باران می نوازد و این حال و هوا را دل انگیز تر و این نوا را شنیدنی تر می کند.

زير باران بيا قدم بزنيم حرف نشنيده اي به هم بزنيم نو بگوييم و نو بينديشيم عادت كهنه را به هم بزنيم و ز باران كمي بياموزيم كه بباريم و حرف كم بزنيم كم بباريم اگر، ولي همه جا عالمي را به چهره نم بزنيم چتر را تا كنيم و خيس شويم لحظه اي پشت پا به غم بزنيم سخن از عشق خود بخود زيباست سخن عاشقانه اي به هم بزنيم قلم زندگي به دست دل است زندگي را بيا رقم بزنيم قطره ها در انتظار تواند زير باران بيا قدم بزنيم

همراه کارناوال گوش جان بسپارید به این نوا که از زندگی می گوید، آن قدر آرامش برای تو دارد که شاید خود را از این دنیا، از این همهمه جدا ببینی.

همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

11 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
موسته فا
سلام به عوامل سایت کارناوال، واقعا بی نظیر بود. 
محتوای سایت فوق العاده قوی و کارامد است.با همین قدرت ادامه دهید.
مصطفی از سنندج

12 مرداد 1398

ماهان
خوبه

11 دی 1397

ناشناس

عالی بود

11 شهریور 1397

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست