کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی آرامش بخش در کنار صدای تیک تاک ساعت

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... زمان در گذر است... تیک تاک! چه اندیشه ای در سر داری... در حین اینکه تنها در اتاقت، به سقف خیره شده ای و رویاهایت را مرور می کنی. یک موسیقیدان بزرگ برای تو می نوازد و در تصمیم گیری یاریت می دهد. همه ی فرداها به امروز تبدیل می شوند پس با این نوای دلنشین آرام بگیر و برخیز که امروز روز توست. روز آغاز کردن. زمان در گذر است... تیک تاک! شاخه ای پر برگ به شیشه ی اتاقت می خورد. به خود می آیی: باید از همین اتاق شروع کنم. اوه چه نامنظم است. چقدر کتاب نخوانده دارم.. چه قدر کار به تعویق افتاده دارم که کمبود وقت رسیدگی به آن ها را سخت کرده... صدای تیک تاک ساعت را می شنوی.. این ثانیه ها در گذر بودند و از آن ها غافل بودی. چقدرشان را از دست داده ای و چند تیک تاک دیگر فرصت باقی است. قدر ثانیه ها را بدان؛ وقت عمل است. به صدای تیک تاک ساعت گوش بسپار در حالی که در پس آن نوای آرامش بخش زندگی در جریان است. این سرعت گذر ثانیه ها که در کنار موسیقی آرامش بخش به گوش می رسد تضاد جالبی است؛ تضادی از سرعت و آرامش. شاید هم تلنگری باشد برای آن که کمی از سرعت زندگیمان بکاهیم تا بتوانیم از ساعت ها که نه، از ثانیه ها هم لذت ببریم. آن قدر ریتم زندگیمان سریع شده، آن قدر برای ساخت زندگیمان در تکاپو هستیم که گاهی لذت زندگی کردن را فراموش می کنیم؛ زندگی که یک بار حق لذت از آن را داریم و خودمان این لذت را از خودمان سلب می کنیم. همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

24 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

موسیقیش خیلییی حس خوبی داره

22 آذر 1399

سلام خسته نباشید لطفا متن ها و اهنگ های بیشتری در سایت قرار دهید خیلی ممنونم چون واقعا به این متن ها و صدا ها و اهنگ ها نیاز دارم ممنون میشم اگر قرار بدید

20 تیر 1399

سازنده این آهنگ کیه؟

مگه نخوندی متن زیرشو یکموسیقی دان بزرگ دیگه

07 بهمن 1401

11 خرداد 1399

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست