کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای میدان جنگ در کنار موسیقی غمگین

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا.. امروز برایتان صدای غیرت جوانان را آورده ایم. صدایی که شکل گرفت و خون هایی که ریخته شد تا ایران پاینده بماند. به میدان جنگ برده ایم شما را تا بشنوید صدای جنگ را.. صدای تلاش مردانی که ستون گشتند برای ایران تا ما در آرامش باشیم. اینها که می شنوید صدای عشق است. عشق به وطن، به سازندگی، به دفاع از ناموس. چه بسیار انسان هایی که در راه کشور به میدان مبارزه رفتند و طعم تلخ جنگ را چشیدند. با شنیدن این صدا یادی می کنیم از زمان دفاع مقدس... طولانی ترین جنگ در قرن بیستم، نمادی هشت ساله، حماسه ای که ایران آفرید. حمله ی دشمن به خاک پاکمان و تصرف آن، با همت مردمان سرزمین مان ناکام ماند. مادر.. چقدر اشک ریخت در انتظار فرزند و چقدر او را از خدا سالم خواست. دستانش را به سینه اش می کوفت و به سوی آسمان دراز می کرد. این صحنه را قدیمی ها به یاد می آورند. صحنه ایست بس سوزناک.. امروز به نوایی دیگر از زندگی گوش بسپارید؛ نوایی متفاوت با آن چه تا به حال شنیده اید. صدایی از زنگ، از حمله و از تلاش برای نجات...

تا کی دل من چشم به در داشته باشد

ای کاش کسی از تو خبر داشته باشد

آن باد که آغشته به بوی نفس توست

 از کوچه ما کاش گذر داشته باشد

هر هفته سر خاک تو می آیم ، اما

این خاک اگر قرص قمر داشته باشد

این کیست که خوابیده به جای تو در این خاک

از تو خبری چند، مگر داشته باشد

همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

8 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سید
سلام خداقوت خداخیرتون بده عالی بود خیلی دنبال این آهنگ میگشتم اینجا پیداش کردم اجرتون باشهدا
یاعلی

11 فروردین 1398

Zahra_abdi

دانلود نمیشههعههعهعهههههههههههههه 

20 اسفند 1397

baran

بسیار عالی است
من تازه با سایتتون آشنا شدم، کارِتون خیلی زیبا و در خور تمجید است.

20 اسفند 1396

اپلیکیشن کارناوال

با وب اپلیکیشن (PWA) کارناوال، کنترل سفر دست شماست.
در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه‌های گردشگری، رزرو آنلاین بلیط هواپیما، رزرو هتل، ویلا و اقامتگاه بوم‌گردی، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی و سایر خدمات توریستی گردشگری همه در اپلیکیشن کارناوال .

تماس با کارناوال

پشتیبانی 8 صبح تا 1 بامداد:

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیط هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست