ویدیو HD

نوای ساز سه تار در کنار پرندگانی سرمست

برایت سه تاری نواخته می شود در کنار جویباری که بر پهنه ی دشتی سرسبز آرامیده. آرام به زیر درختی در نزدیکی می نشینی، خالی از هر فکر و خیالی به اطراف نگاه می کنی، لبخندی بر لبانت می نشیند و بعد دراز می کشی. نگاهت به آسمان آبی رنگ دوخته می وشود و پرندگانی را می بینی که گویی با حرکات موزون پرواز می کنند و آواز سر می دهند. چشمانت را ببند ... تصور کن تو نیز پرنده ای هستی سبک بال، در این دشت بی انتها پرواز کردن لذتی دارد وصف ناشدنی. حال چشمانت را باز کن. خورشید گرم تر از قبل به تو می تابد، پرندگان هنوز هم سرمست از این طبیعت بکر و هوای دلچسب هستند و آواز می خوانند. بلند شو ... آرام آرام به سمت جویبار برو و کمی از آب خنک و فرح بخشش را بصورت خود بزن و سپس در کنار آن بنشین و به نوای سه تار و پرندگان گو بسپار. کارناوال برایت دنیایی آرامش بخش را ساخته و تو می توانی غرق در آن پر از احساس خوب شوی و فقط کافی است گوش بسپاری ... این بار صدای طبیعت و پرندگان با نوای ساز سه تار ترکیب شده. نوای سه تار کاری است از آلبوم خداوندان اسرار اثر همایون شجریان و سهراب پورناظری. از این موسیقی زیبا که ترکیبی است از صدای سه تار و طبیعت در کنار پرندگان که کارناوال آن را برای شما پدید آروده و تهیه کرده است لذت ببرید.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
سینا

سلام خیلی شنیدنی بود ممنون
فقط جسارتا به اشتباه نوشتید سه تار. صدای تنبور تو اثر شنیده میشه.
بازم ممنون

کارناوال

همراه گرامی کارناوال
درصورتی که متقاضی دریافت مشاوره مهاجرت هستید باید فرم درخواست مشاوره را پر کنید. رسیدگی به پرونده مهاجرت شما و ارائه مشاوره تنها پس از تکمیل فرم امکان پذیر است.
هر گونه نظر در مورد مقاله و یا سوالات کلی را می‌توانید در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. توجه داشته باشید که به درخواست‌های مشاوره در بخش دیدگاه‌ها رسیدگی نمی‌شود.

01 مرداد 1398

مژده

نمی دانم چگونه از آرامشی که به من دادید سپاسگذاری کنم فقط امید وارم صدها برابرش نسیب قلبل لطیفتان شود

17 اسفند 1397

یزدان مرشدزاده

سلام دوست عزیز کارناوالی ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید.

24 مهر 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET