کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی خاص ایرانی در کنار صدای آرامش بخش پرندگان

گوش نواز است صدای تار ایرانی در کنار آواز پرندگانی که در آسمان بی پروا پرواز می کنند و به هر سو پر می کشند. برایت نوایی عاشقانه با بوی طبیعت به ارمغان آورده ایم تا شما را به وجد آوریم. گوش های خود را برای دقایقی با صدای طبیعت کارناوال همراه کنید تا غرق در آرامش شوید. تصور کن، تصور کن ظبیعتی سبز رنگ و آرام را که تو را در آغوش گرفته و برایت آواز می خواند، آوازی از جنس صدای پرندگان. نگاه کن، نگاه کن به دور دست ها. چشمانت را بدوز که انتهای وجودت و پاک شو از هرچه ناراحتی و بدی. حال چشمان خود را ببند و بار دیگر خود را در میان آغوش طبیعت تصور کن و آن را لمس کن. این بار در صدای کارناوال برای شما ارائه ای متفاوت را در نظر گرفته ایم. برای شما ترکیبی از آهنگ دوم آلبوم ناگفته ها اثر حافظ ناظری و صدای پرندگان پدید آورده ایم تا غرق در آرامشی بی انتها شوید. فقط کافی است در کناری بنشینید و برای چند دقیقه خود را از روزمرگی های زندگی دور کنید و به صدای کارناوال گوش دهید. این وعده را به شما می دهیم که صدای طبیعت کارناوال می تواند برای شما دنیایی از آرامش و خوبی بسازد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد

با سلام و عرض خسته نباشید ...

از سایت تون بسیار ممنونم . اما فکر کنم این موزیک فایلش مشکل داره . چون مال من باز نکرد

مهسا محرابی

سلام دوست کارناوالی عزیز

مشکلی در پخش و دانلود موزیک مورد نظر دیده نشد.

لطفا با یک مرورگر دیگر چک کنید. 

پایدار باشید

13 آبان 1396

12 آبان 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست