کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آرامش بخش امواج دریا در کنار آواز مرغان دریایی

درکنار ساحل نشسته اید، صدای امواج گوش های شما را نوازش می کنند و با حرکاتی موزون خود را بر پهنه ی ساحل می کوبند. صدای مرغان دریایی را می شنوی که خشنود از دیداری دوباره به این سو و آن سو پرواز می کنند. نگاهت را به امواج می دوزی، خورشید را در افق می بینی که آرام آرام در پشت آب ها پنهان می شود تا فردا بار دیگر با شکوهی خاص بالا بیاید و نوید روز تازه ای را بدهد. بلند شو وقت آن رسیده تا کمی بر روی این ساحل قدم بزنیم و گوش هایمان را با صدای طبیعت کارناوال همراه کنیم. بادی خنک در جریان است، همان بادی که مرغان دریایی شناور بر رویش در آسمان لاجوردی رنگ بالای سرمان در حال پرواز هستند. کمی جلوتر صخره هایی را می بینیم، برای کمی استراحت مناسب به نظر می رسند. بار دیگر خورشید را می توان دید که نور قرمز و نارنجی رنگش سعی می کند تا برای آخرین بار راهی به میان ساحل پیدا کند ولی دیگر روز به پایان رسیده و زمان خودنمایی ماه فرا رسیده است. در این قسمت از صدای کارناوال برای شما معجونی از صدای ساحل و امواج را در کنار آواز مرغان دریایی پدید آورده ایم تا غرق در صدا و موسیقی آرامش بخش شوید. مدت زمانی از وقت خود را با صدای طبیعت کارناوال بگذرانید و حسی سرشار از آرامش را به خود هدیه دهید. برای بیشتر لذت بردن به شما پیشنهاد می کنیم که از هندزفری و یا هدفون مناسب استفاده کنید.

19 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

بهترین اهنگای طبیعت تو کانال شماس😍

22 اسفند 1398

مارینا

عالییی بود 😘

22 تیر 1398

دیبا

بد نیست ولی خوب هم نیست

22 تیر 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست