کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

موسیقی آرامش بخش در ترافیک سنگین اتوبان

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... هوا ابری است. در اتومبیل و میان ترافیک هستی؛ به ساعتت نگاه می کنی. چقدر معطل شده ای پشت این ماشین ها در اتوبان. مردم درون ماشین ها را نگاه می کنی... در فکرشان چه می گذرد... مردی دستش از ماشین بیرون است و سیگار کشان به افق ترافیک می نگرد... کمی آنطرف تر مادری با کودکش صحبت می کند. دارد راز های زندگی را برایش کم کم فاش می کند. در ماشینی دیگر خانمی دستکش به دست فرمان را گرفته و سرش را به آن تکیه داده پیرزنی ماسک بر دهان دارد. ریه هایش آزرده اند از آلودگی شهر ماشینی که درونش هستی اندکی جلوتر می رود و رشته ی تصوراتت پاره می شود. به این فکر می افتی که به راستی مقصد، رسیدن است یا در مسیر هم می توان لذت برد و آرامش گرفت. صدای موسیقی را بیشتر می کنی، نوازندگانی ماهر نُت های زندگی را برایت می نوازند. مقصد سفرت کجاست؟ آیا کسی در این ترافیک عجله دارد؟ وقت برایت چه قدر با ارزش است؟ پشت سری دستش را روی بوق گذاشته، از آینه به عقب که نگاه می کنی دارد دستش را تکان می دهد. او احتمالا عجله دارد یا شاید بی حوصله است و بی فکر. آخر من نیم متر جلوتر بروم چه سودی برای او دارد! آرام به جلو نگاه می کنی و او را به حال خودش می گذاری. به چراغ های قرمز رنگ ترمز ها می نگری. تعدادشان زیاد است. پشت سری این بار نور بالا می زند. سرت را از شیشه بیرون می آوری می گویی: چه خبرته کجا می خوای بری تو این ترافیک قفل؟! قهقه ای می زند و می گوید درب عقب باز است عزیز دل! زود قضاوت کردی... به نشانه ی تشکر دستت را بالا می بری، به عقب خم شده و در را باز و بسته می کنی. در ترافیک سنگین اتوبان با کارناوال همسفر شده و به موسیقی آرامش بخش از آهنگسازی بزرگ گوش سپارید. همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

4 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
فرناز

فوق العاده بود کل مجموعه آهنگ های طبیعت. ممنونم

24 مهر 1397

حسین عامریان
واقعا عالی و بی نظیر هست

30 اردیبهشت 1397

سارا

زیبا بود.. عکسایی که روی این فایلای موسیقی قشنگ هست رد میشه جایی پیدا کرد؟

مهسا محرابی

سلام همراه کارناوالی عزیز

شما می توانید با کلیک راست روی تصاویر و زدن گزینه search Google for image در مرورگر کروم، عکس اصلی را پیدا کنید.

اگر هم دقیقا به دنبال عکسی هستید که به عنوان کاور موسیقی انتخاب شده، می توانید کلیک راست کرده و گزینه open image in new tab را بزنید و عکس را دانلود کنید.

 پایدار باشید

30 مرداد 1396

13 مرداد 1396

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست