خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آرامش بخش طبیعت در کنار دریاچه ای رویایی

در کنار دریاچه ای آرام نشسته ایم و به صدای پرندگان و امواج دریاچه که خود را به ساحل می رسانند گوش سپرده ایم. چشمانتان را ببندید، خود را در میان بادی که می وزد رها کنید و غرق در حسی خوب شوید. این جا در کنار دریاچه بادی خنک در حال وزیدن است و می توان برگ های درختان را دید که به دلیل فرا رسیدن فصل پاییز به پرواز در آمده اند. آرامشی خاص وجوتان را فرا خواهد گرفت و نهایت زیبایی را لمس می کنید. در صدای طبیعت امروز از کارناوال شما را به کنار دریاچه ای می بریم که در فصل پاییز پرندگان در اطراف آن پراز می کنند و آواز می خوانند. وزش باد امواجی زیبا و جالب را بر روی دریاچه بوجود می آورد و برخورد این امواج با ساحل دریاچه منظره ی متفاوتی را پدید می آورد. چند دقیقه ای خود را برای گوش دادن به صدای طبیعت کارناوال رها کنید و بگذارید تا دنیایی پر از زیبایی و شگفتی را برای شما پدید آوریم. زیباست این جهان، بیایید از تمام این زیبایی ها در کنار هم لذت ببریم.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
نعیمه

عالی

26 شهریور 1397

قاصدک

سلام وقت بخیر، فرمت دنلود شده اجرا نمی شود..!

21 تیر 1397

ناشناس

سلام ، نام "یزدان" فقط برای خدای متعال است ان شاءا... تعالی

19 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست