ویدیو HD

صدای ساز پیانو با آواز پرندگان در عصری دل انگیز

عصری را تصور کن که در حیاط خانه در زیر درختی نشسته ای و به صدای آواز پرندگان و ساز پیانو گوش می دهی. خورشید آرام آرام در حال غروب کردن است و هوا رو به خنکی. چای در دست داری و غرق در آرامش شده ای. چشمانت را ببند و چند دقیقه ای را با صدای طبیعت کارناوال همراه شو، به دور از هر تفکری که آرامش را از تو می گیرد. کمی بعد بلند شو و در حیاط قدم بزن. باد خنکی صورت تو را نوازش می کند و این نشان دهنده ی این است که خورشید به خانه ی خود رفته تا برای فردا استراحت کنید. دیگر دستان گرم خورشید بر روی زمین کشیده نمی شود و باید تا طلوعی دیگر صبر کرد. پرندگان را می بینی که به این طرف و آن پرواز می کنند و برای تو کنسرتی از جنس آرامش را پدید آورده اند. کارناوال این بار برای شما عصری دلچسب و خنک را فراهم کرده تا به دور از روزمرگی ها چند دقیقه ای را با خود و صدای طبیعت خلوت کنید. خوب گوش کنید به آواز پرندگان و صدای روح نوار ساز پیانو.

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مهنار

سلام چطور میتونم موسیقی رو دانلود کنم؟؟ فقط پخش میشه؟؟

یزدان مرشدزاده

سلام دوست کارناوالی در کنار گوش سپردن به صدای طبیعت کارناوال شما می توانید دانلود نیز داشته باشید. آخرین گزینه در قسمت پایین و سمت راست مربوط به دانلود می باشد.

28 مهر 1395

28 مهر 1395

dost

لذتی که از این بخش سایت میبرم از جای دیگه نمیبرم ارامشه لامصب

یزدان مرشدزاده

سلام به شما دوست عزیز کارناوالی ممنون از این که دیدگاه خود را با ما به اشتراک گذاشتید. همراه با کارناوال و صدای طبیعت باشید.

24 مهر 1395

24 مهر 1395

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET