کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای سوختن چوب به همراه دف نوازی سنتی

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... هیزمی شکسته ایم برایت تا آتشی پاک بسوزد. غرق در گرمای شعله و محو صدای سوختن چوب به نوای سنت ایرانی گوش فرا می دهی که برایت دف میزند و می سراید تا وجودت سراسر انرژی و مملو از یاد خدا شود. دف نواز با هر ضربه به سازَش احساسات ناخوشایند را از تو می رهاند تا چنان لذتی از شنیدن این نوا به تو دست دهد که سرمست و شاداب گردی.از طرف کارناوال دعوت شده ای به شنیدن این گوشنوازِ دل انگیز با هر ضربه اش به دف گویی ضربه به تار و پود وجودت میزند. وجودت را به لرزه انداخته و روحت را می تکاند. تازه ات می کند. گوش بده که چه زیبا دف می زند. هیزم ها را به درستی خرد کردیم، نوای زیباترین دف زنی پارسی را با شعله های آتش آمیخته ایم، تا بوی ناب چوب سوخته اطرافت بپیچد . گرما و نور آتش گرما بخش دلت شود و شاد و مسرور شوی از دیدن عظمت خدا. شعله های زیبا درون چشمت برق می اندازد و به سرخی ذغال خیره می شوی. بی شک زیبا ترین سرخی از آن ذغال است. متن این ترانه:
من عاشق روی توام کاینگونه بر دف میزنم
من عاشق  روی توام کاینگونه بر دف میزنم
میسوزم و برهر تسلای جگر دف میزنم دف میزنم
در بند گیسوی توام زنجیری موی توام
چون بر نمی آید زمن کاری دگر دف میزنم... دف میزنم
امشب منم مهمان تو دست من و دامان تو
یا قفل در وا میکنی یا تا سحر دف میزنم... دف میزنم
من عاشق روی توام کاینگونه بر دف میزنم... دف میزنم
میسوزم، میسوزم و بهر تسلای جگر دف میزم... دف میزنم
من موج از خود رانده ام
کز بحر بیرون مانده ام
تا ساحل اغوش تو بی پا و سر دف میزنم... دف میزنم

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علیرضا

سلام.سایتتون عالیه تنها مشکلش اینه بیش از حد کنده این باعث میشه مخاطب خیلی زود خسته بشه خودم بشخصه بخاطر بارگذاری دیر قید خیلی مطالبو زدم

مهسا محرابی

سلام دوست عزیز کارناوالی

سپاس از حسن توجه شما

در پاسخ به مشکلی که در سایت کارناوال حس کرده اید، باید بگوییم که حق با شماست. البته تیم کارناوال در تلاش است تا خیلی زود این مشکل و کندی را با راه اندازی یک سیستم پیشرفته برطرف نماید تا رضایت کاربرانی چون شما جلب شود. 

پایدار باشید

14 آبان 1397

13 آبان 1397

ناشناس

بسیار دلنشین💚💚💚💚

16 مهر 1397

SShh

بسیار عالی بود 

11 تیر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست