کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای بازی کودکان و موسیقی آرامش بخش زندگی

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا.. بچه ها از مدرسه تعطیل شده اند و فریاد زنان می دوند به سوی پارکی آن رو به رو. با بازی و هیاهویشان موسیقی زندگی می نوازند، ساز امید می زنند.. یکی تاب می خورد.. یکی تاب می دهد.. تعدادی سوار بر چرخ و فلک و برخی لی لی بازی می کنند. تمام عشق شان این است که بعد از مدرسه دقایقی را اینجا بازی کنند. یکی نگران آن است که مادرش از دیر آمدنش به منزل عصبانی نشود و دیگری اما آزاد تر است و حساسیت رویش کمتر. بازی کامروایشان می کند. فعالیت بدنی احساس سر خوشی و رضایت مندی به کودکان می دهد و باعث می شود صدایی که می شنوید جذاب تر باشد. به آنچه دوست دارند می پردازند در این نوا و تو صدای شادیشان را می شنوی. مقررات را خودشان وضع می کنند و با این کار احساس استقلال و هویت می کنند. کشف می کنند، تجربه می کنند و می آموزند آنچه را که می خواهند. صدای این موجودات عاطفی را بشنو. شاید خوشحال اند از اینکه کسی صدایشان را می شنود و لذت می برند. ببین.. تصور کن یکیشان چطور بازی اش را با دوستانش تجزیه و تحلیل می کند.ابه دنبال آرزوهایشان می دوند به این سو و آن سو. تشنج‌هایشان کاهش یافته و از بین می رود در هیاهوی بازی شان.ماهر شده اند در بازیگوشی و انرژی زیادشان را تخلیه می کنند. دیگری را ببین چگونه در خیال خود فرو رفته و فکر می کند ناجی دختر بچه ی هم بازی اش است.احتمالا او را پرنسس خود می داند. باید به آنها اجازه داد خلاقیت به خرج دهند. کاش کنار این همه شیطنت، کودکان منظمی در خانه شان بوده و مادرشان را اذیت نکنند! :) بشنو نوای انرژی مثبت را و از آرامش کودکان الهام بگیر که چگونه در زمان حال سرخوش اند. پر فعالیت و پر جنب و جوش کودکی می کنند و با صدای کودکانه شان و با زبان خودشان می گویند فردایی در کار است. فردایی که آن را خواهیم ساخت.

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
Sarina

ارامش بخش و عالی

10 دی 1397

milad.e

معرکست

18 آذر 1397

سمانه

یاداوری برگشت به دوران خوش و بی دغدغه ی مدرسه 😢 افسوس که انقدر غرق شادی بودم و کودکی، که انگار دوبال داشتم و به جای راه رفتن ، پرواز میکردم. ای کاش زمان ب عقب برمیگشت به کودکی. ب بهترین روزهای زندگیم💜 خدای من خیلی دوست دارم که دوران کودکی ه شاد و زیبا و تکرارنشدنی به من هدیه کردی 🙋😘

13 آبان 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست