کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای مهد کودک و نوزاد

اینبار به یک مهدکودک آمدیم و با کلی فرشته ی کوچولو رو به رو هستیم. کودکانی که هنوز سنشان به مدرسه رفتن نمی رسد. از نوزاد گرفته تا پنج، شش ساله. ببین چه خالصانه شادی می کنند و چه پر انرژی بازی می کنند.صدای نوزاد های معصوم را بشنو که با خودشان یا با ما حرف می زنند به زبان خودشان و ابراز احساسات می کند. شاید یکی با خدا حرف می زند. به نظرت چه می گویند. دیگری آن طرف ریز گریه می زند. گرسنه است یا شاید خودش را کثیف کرده. مادرش را صدا می زند... که احتمالا سر کار است. یکی از مسئولین مهد کودک به نوزاد رسیدگی می کند. شیرش را می دهد و تمیزش می کند. نوزاد دیگری این طرف می خندد و با خودش ذوق می کند. لذت می برد از زندگی، از نفس کشیدن.. از چشیدن طعم غذا. نوزادی بامزه عطسه اش گرفته و خنده دار شده. بوی نی نی در کل اتاقک پیچیده. نفس که می کشی در این هوا، جوان می شوی. کودکان دیگر آن بیرون در محوطه ی مخصوص مشغول بازی اند و معلم ها مواظب و ناظر آن ها هستند. صدایشان می آید، می شنوی... در گروهی، یکی از بچه ها رییس شده و دارد برای بقیه قانون وضع می کند. از سمتی بچه های دیگر تاب و سرسره بازی می کنند. تعدادی بر سر چرخ و فلک و بقیه به لی لی و بازی های دیگر مشغول اند. چند دختر بچه ی با سلیقه هم درگیر خاله بازی شان هستند. برای هم چای می ریزند، مثلا به خرید می روند و به یکدیگر محبت می کنند. درس محبت را باید از کودکان آموخت که بی منت ابرازش می کنند و چشم داشتی ندارند. با صدای کودکان و نوزادان همراه کارناوال باشید و حس قشنگی که کسب می کنید را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست