خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدا و همهمه خیابان محو در موسیقی آرامش بخش

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... آرام بخوان و تصور کن که به خیابان اصلی شهر خود رفته ای و گشت و گذار مردم را تماشا می کنی که هر کدام به یک سو می روند و کاری دارند. قدم زنان از لابه لای آنها می گذری و سعی می کنی فکرشان را بخوانی.. عاقبت بعد از چند حدس به فکر کارهای خودت می افتی و جایی که باید بروی. آهنگی دلنشین از ذهنت می گذرد و دلت هوایش را می کند... به تقاطع میرسی. در انتظار چراغ سبز عابر پیاده، پسرکی گلفروش، لبخند زنان به تو گل تعارف می کند و تو به یادش یکی می خری. در دلت غوغایی برپاست. صدای آهنگ در سرت عمیق تر می شود. با این همه حس خارق العاده در شهر شلوغت چه می کنی... در ذهن با او صحبت می کنی: دارم میام عزیزم.. دارم میام! در پس کوچه ها می پیچی و آنقدر فکرت مشغول است حینی که به خود می آیی، میگویی اینجا چه می کنم. (روبه روی رستورانی هستی) کلی کار نکرده دارم که باید انجام بدهم.. اوه! اینجا را ببین. گرسنه هم هستم. کبابی سفارش می دهی و بیرون می آیی تا حاضر شود. ناخودآگاه موبایلت را از جیبت در می آوری.. می گویی بگذار زنگی به او بزنم. ناسلامتی ساعتی دیگر قراری داشتیم.. بعد مدت ها ندیدنش بدلیل مشکلات پیش آمده بینمان، اکنون وقت آشتی است. کلی زحمت کشیدم تا راضی اش کردم. حالش را بپرسم. نکند ناهار نخورده بیاید و من نادان تک خوری کرده باشم. پاسخ می دهد... اولین کلمه را که به زبان آورد از لحنش فهمیدم مشکلی وجود دارد. دودل شده بود انگار. اولش مثل من هیجان داشت اما الان می ترسید انگار. گفت بگذار هفته ی دیگر ببینمت. بگذار زمان بگذرد. گفتم دورت بگردم، این همه زمان دوری بس نبود؟ . . زیر بار نرفت. پایان تماس. گل را در شیار دیوار همانجا فرو کرده و بی اشتها به رستوران رفتم.. می دانید.. زندگی در جریان است، زندگی باید کرد. بعد از غذا خوردن بیرون آمدم و با خود جمله ی قبل را گفتم. گل سر جایش نبود.. شاید کسی برای معشوقه اش برده بود.. ... هفته ی بعد، هرگز نرسید. همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

فک میکردم تنها چیزی که تو داغون ترین شرایط بهش پناه میبرم بعد خدا ساعت ها نشستن زیر دوش و غرق شدن تو صدای شر شر اب تا این که با کارناوال اشنا شدم محشر مرسی بابت تموم انرژی و ارامشی که منتقل میکنی

18 مرداد 1399

کاربر مهمان

بی‌نظبر بود_این موسیقی فقط با این متن شما میتوانست ب این اندازه زیبا باشد..

22 خرداد 1399

کاربر مهمان

سلام بر شما انسان ای با احساس که باعث آرامش روح و جان ما می شوید.من که مشکل وزوز گوش دارم.مشکلم را که شبها خوابم نمی گیرد باآهنگ های دلنشین شما حل می کنم.مسیر زندگی تان همیشه سبز باد.انشاله

08 اردیبهشت 1399

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست