کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ترکیب صدای پرندگان و طبیعت با ملودی ویولن

هدیه ای از جنس طبیعت را از کارناوال پذیرا باش. کمی خودت را رها کن و فکرت را باز. می شنوی؟ صدای پرندگان و نوای ساز ویولن را؟ خوب گوش کن، وجودت به تکاپو افتاده. آرام آرام حس می کنی که به پرواز در آمده ای و سبک شده ای. دقیق تر گوش کن، از دور دست صدایی خواهی شنید، صدای پرندگانی که آواز سر داده اند و خوشحال هستند. حالا چشمانت را ببند و  سرت را به سوی آسمان بگیر، خبری از آسمان آبی رنگ نیست و باید آن را در ذهن خود تجسم کنی. وجودت پر شده از حس خوب، چشمانت را به آرامی باز کن، طبیعت اطرافت را می بینی؟ کمی آن طرف تر رودخانه ای را می بینی که مانند جاده ای بر پهنای دشت اطراف خوابیده. به آن نزدیک شو کمی در کنارش بنشین. خورشید از پشت ابرها بیرون می آید و تابش گرمش را بر روی تن خود حس می کنی. نظرت با کمی پیاده روی چیست؟ قدم می زنیم و به سوی دشت می رویم. صدای پرندگان کمتر به گوش می رسد ولی هنوز نجوای صدایشان را در گوشت می شنوی. در این مکان جز و تو طبیعت این پرندگان زیبا هیچ چیز دیگری نیست. اینجا بخش رادیو طبیعت است، همه چیز را در کارناوال برای آرامش شما مهیا کردیم. در این قسمت از صدای طبیعت به کنار ردوخانه ای می رویم که در میان دشتی سبز رنگ و زیبا قرار گرفته است. این قطعه ی موسیقی زیبا کاری است از Dan Gibson که در نهایت زیبایی توانسته صدای طبیعت را با نوای ساز ویولن ترکیب کند. آوای پرندگان نیز در آن میان شنیدنی است. با کارناوال غرق در صدای طبیعت شوید و لذت ببرید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

عالی

02 اردیبهشت 1399

سیما

سلام صدای عالی بود ولی دیر دانلود میشه     باتشکر

23 مهر 1397

حجازی

بسیا ارامش بخش وزیبا تشکر فراوان

22 مهر 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست