ویدیو HD

صدای طبیعت در شب | آرامشی از جنس خاموشی

شب فرار سیده و همه جا تاریک است. آرامشی همیشگی تمام وجود تو را برای خود کرده و تو نیز محکوم به احساس کردن آن هستی. پس خوب گوش هایت را به صدای شب بسپار و خود را در طبیعتی بکر تصور کن. آسمان پر است از ستارگان که تو را نگاه می کنند و حسرت می خورند کاش بر روی زمین جایی داشتند تا بتوانند این آرامش را همانند تو لمس کنند. بر روی زمین دراز بکش و خود را از تفکرات جدا کن، نفسی عمیق بکش و چشمانت را ببند. فقط باید گوش داد به صدای طبیعت در شب. کمی که میگذرد تو نیز قسمتی از شب و طبیعت شده ای که زمان برای تو دیگر معنا و مفهومی ندارد. همه ی آن چیزی که از تو بر می آید این است که دراز بکشی و غرق در صدای شب شوی. کارناوال برای شما همراهان همیشگی صدای شب را به ارمغان آورده تا با گوش دادن به آن تجربه ای متفاوت را داشته باشید. شاید همه ی ما شب هنگام در طبیعت بوده ایم ولی هیچگاه به صدای آن گوش نداده ایم. زندگی همیشه در جریان است و هیچ گاه متوقف نمی شود پس شما نیز با ما همراه باشید.

9 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

بسیارعالی متشکرم

24 اردیبهشت 1399

کاربر مهمان

عالی بود یعنی همشون عالی بودن واقعا خیلی ممنونم از سایت کارناوال بخاطر گرد آوری چنین موزیک های زیبا واقعا که ارامش بخش بودند

23 اسفند 1398

ناشناس
بسیار عالی👌👌
ممنون بابت زحماتتون

20 اردیبهشت 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET