کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آتش | غرق در گرما و آرامشی بی انتها

خودت را در طبیعتی بکر و زیبا تصور کن که شب هنگام هیزم هایی که کمی قبل تر جمع کرده ای را آتش زده ای و کنار آن نشسته ای. به شعله های آتش که نگاه می کنی گرمایی تمام وجودت را فرا می گیرد، نه گرمایی سوزان بلکه آرامش بخش که به نوید شبی آرام را می دهد. دستانت را بسویش دراز می کنی تا گرم شوی و آتش نیز دستان شعله ور تو را در آغوش می کشد. صدای سوختن چوب ها را می شنوی و بوی آتش تو را به دنیایی دیگر می برد. زمان می گذرد ولی تو محو تماشای آتش زرد و قرمز شده ای و چشمانت جز آن نمی تواند چیز دیگری را ببیند. شاید وقت آن رسیده تا کتری فلزی را بر روی آتش قرار دهی تا چای آتشی بنوشی. دیگر چوب ها مانند ساعاتی پیش نمی سوزند و آرام آرام خاموش می شوند، به کناری برو، دراز بکش و چشمانت را ببند. بهتر است به نوای پایانی این آتش بازی گوش دهی تا تمام آرامش آن را لمس کنی. کارناوال برای شما صدای آتش را پدید آورده تا دقایقی شما را به دل جنگلی بکر و کنار هیزم های آتش گرفته ببرد.

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
علیرضا

۰ عالی بود عالی ۱

17 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست