کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

زوزه ی باد و نوای پن فلوت

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا و حظ کن. اینجا سرای آرامش است. جایی مملو از انرژی مثبت. جایی که تو صدای طبیعت را می شنوی در دشتی طوفانی هستی و باد موهایت را افشان میکند... نوای فلوتی بی نظیر سوار بر باد زوزه کش، ذرات بدنت را غرق در جریان باد می کند. جریان باد ناپاکی ها را روفته و جانی دوباره به تو می دهد حال آنکه همزمان با صدای فلوت، آرامش سراپایت را در بر می گیرد. بادها بر اساس قدرت و سرعتشان با صداهای مختلفی در گوش ما می پیچند. بادی که پر قدرت از سوی کارناوال می وزد، گهی شتابان می شود، گهی آرام و یکنواخت و گهی زوزه کش و روبنده می وزد. این صدا همکاری پن فلوت نواز قهار و صدای بی نظیر باد را به نمایش می گذارد. صدایی که شاید اگر در دشت بوده باشی به گوش ات رسیده یا مثلا از درز پنجره هوهویش را شنیده ای. پن فلوت سازی قدیمی است و از سالیان دراز برایت سخن می گوید. این ساز از بیش از ده نی که از کوچک به بزرگ در کنار هم قرار گرفته اند، تشکیل شده است و نام اش بر گرفته از یکی از خدایان یونان به نام پن است. درود بر او با چنین سازی که به اسم اش به یادگار مانده. باد می دمد بر کوهستان و نوازنده می دمد بر پن فلوت. باد گوش ات را می نوازد و پن فلوت بیشتر. به تو حس زیبایی القا می کند. تا به حال در باد رقصیده ای؟ اینبار امتحان کن که بادی که از سوی کارناوال شروع به وزیدن کرده می خواهد با تو برقصد. همراه با آهنگ پن فلوت. با کارناوال همراه شو و حست را با ما در میان بگذار. باشد که اسباب آرامشت را فراهم کرده باشیم...

11 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

بینظیر بود.ادم یاد خاطرات خوش کودکیش می‌افته

23 خرداد 1399

کاربر مهمان

عالیه ادم سبک میشه

13 فروردین 1399

Shima

دلم میخواد براشون تصویر سازی کنم... ممنونم ازت با تمام وجودم

06 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست