کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت آرژانتین

همه سرزمین‌های آمریکای جنوبی، از طبیعت زیبایی برخوردارند و کشور آرژانتین نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ با تماشای ویدیویی از طبیعت آرژانتین می‌توانید به این مهم پی ببرید و مروری داشته باشید بر زیبایی های آرژانتین. در ادامه متن تعدادی از جاذبه های آرژانتین را نیز به شما معرفی می‌کنیم تا در حین تماشای ویدیو، تعدادی از جاذبه‌های پیش روی‌تان را بشناسید. 

یخچال طبیعی پریتو مورنو | Perito Moreno Glacier: این یخچال طبیعی در پارک ملی لوس گلاسیارس (Los Glaciares National Park) قرار دارد و یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری منطقه پاتاگونیای آرژانتین به حساب می‌آید. این مکان یکی از مناطق عمده جذب گردشگر در پاتاگونیای آرژانتین است. این یخچال طبیعی ۲۵۰ کیلومترمربع مساحت و ۳۰ کیلومتر درازا دارد و یکی از ۴۸ یخچال منطقه یخی پاتاگونیای جنوبی به حساب می‌آید که در رشته کوه آند قرار دارد. 

کوه آکونکاگوا | Aconcagua: این کوه زیبا در مرز آرژانتین و شیلی واقع شده است و با 6960.8 متر ارتفاع، به عنوان بلندترین قله خارج از آسیا شناخته می‌شود. 

پارک ملی ایگوآزو | Parque Nacional Iguazú: این پارک ملی که 677 کیلومتر مربع مساحت دارد از سال 1934 در استان میسیونسِ (Misiones Province) آرژانتین تاسیس شده است. پارک ملی ایگوآزو به خاطر آبشارهای فراوان و گونه‌های مختلف پرندگان ساکن در آن، شهرت جهانی دارد و همچنین بد نیست بدانید، این پارک در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد.

رود ایگواسو | Iguazu River: این رود زیبا در آمریکای جنوبی و در دو کشور برزیل و آرژانتین جریان دارد و طولش به 1,320 کیلومتر می‌رسد. سرچشمه این رود از کوه‌های سیرا دو مار (Serra do Mar) است و در انتها، به رودخانه پارانا (Paraná River) می‌پیوندد. 

برای تماشای ویدیوهای طبیعت HD بیشتر در کارناوال، بر روی لینک کلیک کنید.


:Video Details

Produced By: Jim Winter

Music: 05 - Sunder - Beat-15297 By Really Slow Motion

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست