ویدیو HD

ویدیویی از جمهوری دومینیکن

این بار ویدیویی از جمهوری دومینیکن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم گوشه‌ای از زیبایی‌های شهر تفریحی و توریستی پونتا کانا (Punta Cana) در این کشور را به شما نشان دهیم. پونتا کانا که به خاطر سواحل زیبای شنی و پلاژهای رو به دریای کارائیب و اقیانوس اطلس شهرت دارد، از مهمترین دیدنی های دومینیکن به حساب می‌آید و از محبوبترین مقاصد تفریحی در این کشور است. در ادامه، در کنار این ویدیو، توضیحاتی هم درباره کشور دومینیکن و شهر ساحلی آن، یعنی پونتا کانا می‌دهیم تا علاوه بر تماشای زیبایی‌های این ویدیو، بیشتر از آن بدانید. 

جمهوری دومینیکن در نواحی شرقی جزیره هیسپانیولا در دریای کارائیب جا خوش کرده است و پایتختش، سانتو دومینگو (Santo Domingo) نام دارد. مردم این کشور بیشتر به زبان اسپانیایی سخن می‌گویند و پزو، پول رسمی این سرزمین به حساب می‌آید. این کشور از شمال با اقیانوس اطلس، از غرب با هائیتی و از جنوب با دریای کارائیب مرز دارد و از شرق به گذرگاه مونا ختم می‌شود. همچنین بد نیست بدانید این کشور درون جزیره هیسپانیولا و در شرق آن واقع شده است؛ به طوری که کشور هائیتی غرب این جزیره را در بر می‌گیرد.

شهر پونتا کانا در شرقی‌ترین نقطه از کشور واقع شده است و خط ساحلی آن حدود 100 کیلومتر طول دارد. در اطراف این جزیره، آب اقیانوس کم عمق است و حتا چند استخر طبیعی هم به چشم می‌خورد که فضایی دلپذیر برای تفریح و سرگرمی گردشگران فراهم آورده‌اند. جالب آنکه تنها در سال 2014 میلادی، پونتا کانا میزبان بیش از 2.4 میلیون نفر جمعیت بود و این نشان می‌دهد که مسافران زیادی برای گشت و گذار به این کشور توجه دارند. 

برای تماشای دیگر ویدیوی های طبیعت کارناوال به روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Valentin Valkov

Music: Stephen Anderson

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET