ویدیو HD

ویدیویی از طبیعت ایتالیا

ویدیویی از طبیعت ایتالیا را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم و می‌خواهیم گوشه‌ای از زیبایی های ایتالیا را برای‌تان به تصویر بکشیم. طبیعت ایتالیا بسیار دیدنی و چشم‌نواز است و در این ویدیو می‌توانید برخی از مناظر تماشایی آن را از نظر بگذرانید. در ادامه مطلب هم با ما همراه باشید تا با نام و نشان چندی از این جاذبه‌های طبیعی آشنا شوید. 

روستای کستل‌لوچو | Castelluccio: این روستا در یکی از نواحی مرکزی کشور ایتالیا و در میان تپه‌های کوهستان آپنینی (Monti Appennini) و دشت پیانو گرانده (Piano Grande) قرار دارد. در گذشته این خطه، دریاچه‌ای از یخ بود اما حالا، با گل‌های صدرنگ و مناظر بی‌بدیلش، یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری شمرده می‌شود. در دشت‌های این خطه، انواع گل‌های زیبا همچون شقایق، شکوفه‌های عدس و گل‌های آبی رنگ گندم به چشم می‌خورند.

رشته کوه دولومیت | Dolomites: دولومیت، یکی از نقاط کوهستانی رشته کوه آلپ است که در بخش‌هایی از شمال شرق ایتالیا واقع شده و در استان‌های ترنتینو (Trentino)، تیرول جنوبی (South Tyrol) و بلونو (Belluno) قرار دارد. این رشته کوه، مانند تمامی نقاط آلپ دیدنی و زیباست و جلوه‌هایی تماشایی را در خود جای داده است. 

وال دورچا یا والدورچا | Val d’Orcia: این منطقه در ناحیه توسکانی جا خوش کرده است و گستره‌ای از تپه‌های جنوب سیه‌نا تا مونته آمیاتا را در بر می‌گیرد. از این منطقه برای چندی از آثار هنری الهام گرفته‌اند و همین موضوع، شهرت زیادی برای آن رقم زده و توجه افراد بسیاری را به سوی این منطقه جلب کرده است. وال دورچا شهرک‌ها و دهکده‌های زیبایی را در خود دارد و در آن تپه‌هایی با شیب ملایم دیده می‌شوند که با دقت و ظرافت کشت شده‌اند و آبکندهایی از میان‌شان می‌گذرد. 

برای تماشای دیگر ویدیوهای HD طبیعت در کارناوال روی لینک کلیک کنید. 


:Video Details

Produced By: Bashir Abu Shakra

Music by the one and only: Hans Zimmer - Time

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET