چابهار حیرت انگیز از دید عقاب ها | عکس روز کارناوال
کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

بشر از دیرباز آرزو داشت تا بال پرواز بیابد و در آسمان ها بچرخد و جهان را از بالا و بر فراز ابرها دید بزند. پس بر آن شد و از بال های کاغذی و چوبی مختلف به ساخت هواپیما رسید. البته که این پایان کار نبود و دنبال کردن این رویا به قدری ادامه یافت که ساخت هواپیماهای کوچک تر و جمع و جور تر از آرزو به واقعیتی عینی بدل شد. امروزه تنها کافی‌ست یک دِرون یا کوادکوپتر داشته باشی و در حالی که خود روی زمین سخت ایستاده ای، چشمانت را به دوربین قرض دهی و فرصت آن را بیابی تا دنیا را جور تازه ای تماشا کنی. 

در پیش رو عکسی هوایی از اسکله‌ای به نام رمین در چابهار می بینید که عباس رستگار، یکی از عکاسان حرفه ای و جوان کشورمان آن را گرفته است. البته بدیهی است که ثبت عکس فوق العاده ای مانند این، تنها با داشتن دِرون ممکن نیست و لازم است از اصول اولیه عکاسی چیزهایی بدانید و ذوق بصری خود را به کار بگیرید.

اگر شما هم از علاقه مندان هنر عکاسی هستید و دوست دارید تا در این باره بیشتر بدانید، توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید. 

ورود به صفحه اختصاصی آموزش عکاسی

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
یلدا شیبانی

سلام مرسی از سایت خوبتون
اتفاقا چند وقت پیش با تور طبیعت گردی رفته بودم سفر تازه فهمیدم ایران چیا داره :)

19 آذر 1396

ناشناس

عکس زیبایی است. ضمناً آلودگی نفتی در سمت راست عکس     هشداردهنده و قابل تامل است.

19 آذر 1396

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.