ویدیو HD
زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

Photo by : Unknown

بشر از دیرباز آرزو داشت تا بال پرواز بیابد و در آسمان ها بچرخد و جهان را از بالا و بر فراز ابرها دید بزند. پس بر آن شد و از بال های کاغذی و چوبی مختلف به ساخت هواپیما رسید. البته که این پایان کار نبود و دنبال کردن این رویا به قدری ادامه یافت که ساخت هواپیماهای کوچک تر و جمع و جور تر از آرزو به واقعیتی عینی بدل شد. امروزه تنها کافی‌ست یک دِرون یا کوادکوپتر داشته باشی و در حالی که خود روی زمین سخت ایستاده ای، چشمانت را به دوربین قرض دهی و فرصت آن را بیابی تا دنیا را جور تازه ای تماشا کنی. 

در پیش رو عکسی هوایی از اسکله‌ای به نام رمین در چابهار می بینید که عباس رستگار، یکی از عکاسان حرفه ای و جوان کشورمان آن را گرفته است. البته بدیهی است که ثبت عکس فوق العاده ای مانند این، تنها با داشتن دِرون ممکن نیست و لازم است از اصول اولیه عکاسی چیزهایی بدانید و ذوق بصری خود را به کار بگیرید.

اگر شما هم از علاقه مندان هنر عکاسی هستید و دوست دارید تا در این باره بیشتر بدانید، توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید. 

ورود به صفحه اختصاصی آموزش عکاسی

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مسعود نظرى مهر

چابهار بسیار زیباست و دیدنی .

19 فروردین 1399

عرفان برقعى

افسوس از آلودگی های کشتی های باربری بخصوص کشتی های نفت کش که ساحل و دریای زیبای چابهار رو اینگونه آلوده میکنند .

11 فروردین 1399

نازى هاشمى

ساحل و بندر چابهار بی نهایت دیدنی هست و چشم نواز .

28 اسفند 1398

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

FLIGHT TICKET