karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

17 آذر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

بشر از دیرباز آرزو داشت تا بال پرواز بیابد و در آسمان ها بچرخد و جهان را از بالا و بر فراز ابرها دید بزند. پس بر آن شد و از بال های کاغذی و چوبی مختلف به ساخت هواپیما رسید. البته که این پایان کار نبود و دنبال کردن این رویا به قدری ادامه یافت که ساخت هواپیماهای کوچک تر و جمع و جور تر از آرزو به واقعیتی عینی بدل شد. امروزه تنها کافی‌ست یک دِرون یا کوادکوپتر داشته باشی و در حالی که خود روی زمین سخت ایستاده ای، چشمانت را به دوربین قرض دهی و فرصت آن را بیابی تا دنیا را جور تازه ای تماشا کنی. 

در پیش رو عکسی هوایی از اسکله‌ای به نام رمین در چابهار می بینید که عباس رستگار، یکی از عکاسان حرفه ای و جوان کشورمان آن را گرفته است. البته بدیهی است که ثبت عکس فوق العاده ای مانند این، تنها با داشتن دِرون ممکن نیست و لازم است از اصول اولیه عکاسی چیزهایی بدانید و ذوق بصری خود را به کار بگیرید.

اگر شما هم از علاقه مندان هنر عکاسی هستید و دوست دارید تا در این باره بیشتر بدانید، توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید. 

ورود به صفحه اختصاصی آموزش عکاسی

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

مسعود نظرى مهر

چابهار بسیار زیباست و دیدنی .

انتشار:19 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

عرفان برقعى

افسوس از آلودگی های کشتی های باربری بخصوص کشتی های نفت کش که ساحل و دریای زیبای چابهار رو اینگونه آلوده میکنند .

انتشار:11 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

نازى هاشمى

ساحل و بندر چابهار بی نهایت دیدنی هست و چشم نواز .

انتشار:28 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.