karnaval.ir

نسیم امینی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

04 آبان 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

پاییز پارک جنگلی چیتگر

Noshen Moghaddam

این تصویر زیبا و پاییزی در پارک جنگلی چیتگر عکاسی شده است. این پارک با ۹۵۰ هکتار وسعت، از بزرگ ترین بوستان های جنگلی استان تهران شمرده می شود و در غرب شهر تهران قرار گرفته است. منطقه ای محبوب برای سپری کردن تعطیلات که بسیاری از پایتخت نشین ها، آن را به عنوان مقصد گشت و گذار آخر هفته شان بر می گزینند. دوچرخه سواری از تفریحات رایج در این پارک است؛ همچنین، این جا برای پیاده روی و چشم دوختن به مناظر زیبا نیز گزینه جذابی به شمار می رود. باید در انتها اضافه کنیم که عکس چشم نواز مقابل، توسط بانوی هنرمند ایرانی، «نوشن مقدم» به ثبت رسیده است. 

اون بیرون پر از شگفتیه و من می خوام گوشه ای از این شگفتی ها رو بهتون نشون بدم.

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ترانه معنوى

بنظرم احساس امنیت کامل نمیشه داشت در این پارک و امنیت اید باشه که احساس آرامش داشت .

انتشار:14 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

حاج على

آرامش ؟ ما که والا یک بار رفتیم به جز دردسر چیزی برامون نداشت و آخر سر هم با چندتا از اراذل و اوباش درگیر شدیم سر خانواده .

انتشار:05 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

tahereh

من در یکی از روزهای تعطیلی به این پارک رفتم به جز شلوغی که چیزی نداشت و بیشتر تایمم رو داشتم زباله های روی زمین رو جمع میکردم تا لذت بردن از خزان و برگ ریزان .

انتشار:22 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.