karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

14 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

درخشش پاییزی

بی شک یکی از زیباترین جاده های ایران که طبیعت مسحور کننده اش شما را انگشت به دهان می گذارد، جاده معروف اسالم به خلخال است. کافیست در پیچاپیچ جاده قدم بگذاری تا طبیعتی بهشتی را لمس کنی. فرقی نمی کند بهار راهی سفر شده ای یا پاییز هزار رنگ را برای گشت و گذار در مسیر اسالم انتخاب کرده ای، این جاده با شکوهی همیشگی شما را به آغوش طلایی اش راه می دهد و این بار تصویری متفاوت از زیبایی های وطن را برای شما به تصویر می کشد.

در پیش رو میهمان لحظه ای از شکوه طلایی پاییز مسیر اسالم به خلخال می شوید که توسط یکی از حرفه ای ترین عکاسان طبیعت ایران، آقای «مرتضی صفاتاج» به ثبت رسیده است.

ورود به صفحه مطالب مرتبط به جاده اسالم به خلخال

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.