karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

30 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

گاه باید آن قدر از شهر دور شوی که هیچ نوری جز ستارگان بی شمار در آسمان نبینی. در میان علفزار جایی را انتخاب کنی، بر روی زمین خدا دراز بکشی و ساعت ها محو دلربایی آسمان شب بشوی...

عکس خارق العاده پیش رو، هنر عکاسی ایرانی و حرفه ای به نام «حبیب بیگدلو» است که در شهر لوشان استان گیلان به ثبت رسیده است. خوب است بدانید که به این سبک عکاسی، استار تریل یا ثبت رد ستارگان می گویند که در واقع مجموعه ای از چند عکس از یک مکان ثابت است. آقای بیگدلو برای ثبت چنین تصویر هنرمندانه ای، 200 عکس مختلف گرفته و در نهایت آن ها را ترکیب کرده است.

اگر شما هم به عکاسی از آسمان شب علاقه دارید، پیشنهاد می کنم برای آشنایی با این تکنیک و جزئیات آن مطلب زیر را مطالعه کنید.

تکنیک عکاسی استار تریل | آموزش تخصصی ثبت رد ستارگان

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.