karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

28 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

هر سال همین موقع، خزان دامن بلند و رنگینش را بر تن می کند، تابی به موهای افشانش می دهد و رقص کنان، پا به دل جهان می گذارد. دست هاش را با ریتمی خوشایند تکان می دهد و برگ های هزار رنگش را بر سر مردمان می پاشد. کمی بایست و زیبایی اش را نوش چشمانت کن!

عکس فوق العاده ای که در پیش رو می بینید، تنها یکی از کارهای زیبای «علیرضا رستگار» است که در دل جنگل های مازندران به ثبت رسیده است. خوب است بدانید آقای رستگار یکی از حرفه ای ترین عکاسان منظره ایرانی است که کارنامه درخشان و آثار قابل توجهی دارد.

اگر شما هم از آن دست علاقمندان به عکاسی هستید، دوستانه پیشنهاد می کنم به صفحه زیر بروید و مقالات آموزش عکاسی را از دست ندهید.

ورود به صفحه آموزش عکاسی

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.