karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

26 اسفند 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

روز جمعه ای دلمان خواست به جای رنگ خاکستری و و دلگیر غروب، رنگ های شادی به لحظه های مان بزنیم و این شد که راهی «ولی‌عصر» تهران شدیم. یکی از پیاده روهایش را گرفته بودیم و راه را پیاده گز می کردیم سمت شمال. خواستیم لحظه های شور و شوق دمِ عید را به خاطره های مان اضافه کنیم و بنابراین پیاده روهای شلوغ تر انتخاب بی و برو برگرد ما بودند. نوازنده های خیابانی، دستفروش های بزرگ و کوچک و آقا و خانم، تزیینات عید بر سر درخت ها و رنگ های تازه جدول ها و ... همه چیزهایی بود که به یمن سال جدید قدم به تهران گذاشته بودند. اما در این میان، گل فروشی های خیابانی حال دیگری داشتند و هر کسی را مجاب می کردند تا لحظاتی هر چند گذرا بایستد و شاهد دل بری تمام عیار و غوغای رنگ و بوی گل‌های یاس، کالانکوئه و شیپوری و ... باشد.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

meysam ahmadpoor

شلوغی دوست داشتنی و هیاهو مردم به همه چی می ارزه واقعا .

انتشار:14 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

ركسانا

عید امسال که بخاطر این کرونا اصلا عید نبود چه برسه به بازار عیدش .

انتشار:05 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

بسطامى

بازار عید نه تنها در تهران بلکه در تمام ایران شور و هیجان مخصوص به خود را دارد البته امسال متأسفانه بخاطر ویروس کرونا خیلی بی رنگ و بی رمق است .

انتشار:22 اسفند 1398

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.