ویدیو HD
زهرا میرزایی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

11 دی 1395

به روز رسانی

15 شهریور 1398

در این بخش از گینس های گردشگری می خواهیم کمی با یکی از حرفه ای ترین عکاسان که در زمینه ی عکاسی زیر آب فعالیت می کند آشنا شویم و همچنین از نمایشگاهش که بزرگترین گالری عکس با موضوع عکاسی زیر آب است دیدن نماییم.

حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم Hamdan Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum ) عکاسی بین المللی و اهل امارات متحده عربی است. وی توانسته نامش را به عنوان کسی که بزرگترین گالری با موضوع عکاسی زیر آب را بر پا کرده در گینس به ثبت برساند.

نمایشگاه عکاسی وی 100 عکس داشت و اغلب آن ها با غواصی و از درون آکواریوم هتل آتلانتیس دبی گرفته شده بود، باید بدانید که این رکورد در اولین روز ماه فوریه ی سال 2014 میلادی در شهر دبی ثبت گشت، دبی یکی از مهم ترین شهرهای امارات متحده ی عربی است که به دلیل داشتن سواحل زیبا و آکواریوم های بزرگ و لوکس موقعیت خوبی در آن برای عکاسی زیر آب فراهم آمده است.

در سال های اخیر دبی به پیشرفت قابل توجهی دست یافته است و سالانه میزبان توریست های زیادی می باشد، آکواریوم های زیبا و بزرگ این شهر نیز از مهم ترین نقاط گردشگری آن به حساب می آیند که غواصان زیادی را به سوی خود جلب می کنند، خوب است بدانید عکاسانی که به عکس برداری از زیر آب علاقمند هستند می توانند در کارگاه های آموزشی حمدان بن محمد شرکت کنند و به عکاسی بپردازند.

دیگر رکوردهای گردشگری در گینس را در کارناوال بخوانید: رکوردهای گردشگری در گینس

کارناوال تا به حال چندین بار به امارات و شهر دبی سفر نموده که می توانید با کلیک بر روی لینک های زیر از موضوعات مرتبط با این بخش دیدن نمایید:

آموزش عکاسی زیر آب با موبایل

معرفی شهر دبی

هتل آتلانتیس دبی

مرکز خرید دبی مال این مرکز خرید دارای یکی از زیباترین آکواریوم های دنیا است.

جدول گینس

رکورد دار حمدان بن محمد هریتج سنتر
مکان امارات متحده عربی، دبی
زمان ثبت رکورد 01 FEBRUARY 2014
mohammad0

#گینس های گردشگری ایران و جهان را در کارناوال بخوانید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.