ویدیو HD
یزدان مرشدزاده

انتشار

24 شهریور 1395

به روز رسانی

15 شهریور 1398

در این قسمت نگاهی خواهیم داشت به طولانی ترین برنامه ی تلویزیونی درباره ی سفر که در حال اجرا می باشد.

طولانی ترین برنامه ی تلویزیونی که در حال حاضر نیز پخش می شود و درباره ی سفر می باشد Sereno Variabile نام دارد و مجری آن Osvaldo Bevilacqua است. برای اولین بار این برنامه ی تلویزیونی در ماه نوامبر سال 1978 بر روی آنتن رفت و تا به امروز در حال پخش شدن می باشد. این برنامه ی تلویزیونی در ایتالیا تولید می شود.

در هر قسمت از برنامه مجری بیننده های خود را به سفرهایی تاریخی، فرهنگی و طبیعت گردی می برد و همین طور به مکان هایی سفر می کند که بسیار ناشناخته هستند و برای بینندگان جالب است تا درباره ی آن ها بیشتر بدانند.

به گفته ی مجری برنامه او تا به حال 2,912,950 کیلومتر در خاک ایتالیا و 13,950,000 کیلومتر دنیا را پیموده و سفر کرده است.

این برنامه ی تلویزیونی در کنار جذابیتی که دارد اطلاعات مفید و تازه ای را نیز به بینندگان خود منتقل می کند. زمانی که در حال تماشای مستندهای زیبا و جالب هستید به معلومات شما اضافه می شود و این امر بسیار سازنده و مهم به حساب می آید. در کنار لذت بردن آموزش دیدن از ارزش بالایی برخوردار می باشد.

در بسیاری از کشورها مستندهای علمی و فرهنگی زیادی پخش می شود و طرفداران خاص خودشان را دارند. نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که هم موضوع و هم محتوایی که سازنده ی فیلم ارائه می کند باید درست و کامل باشد. در کشور ما نیز امروزه شاهد مستندهایی حرفه ای و خوب هستیم که امیدواریم در آینده شاهد تعالی بیشتر آن ها باشیم و در کنار آن مردم نیز علاقه مند تر ساخته های مستند سازان کشور را دنبال کنند و روز به روز شاهد پیشرفت در این عرصه باشیم.

 

جدول اطلاعات گینس

 رکورد دار

 SERENO VARIABILE و OSVALDO BEVILACQUA

 در چه مکانی

 ایتالیا ، رم

 زمان

 1 ژانویه سال 1978

طولانی ترین برنامه ی تلویزیونی درباره ی سفر

با #رکوردهای گینس گردشگری در کارناوال آشنا شوید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفرهای هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.