karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

12 آبان 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

یک روز پاییزی و بارانی بود که دلم هوای کوچه و پس کوچه های قدیمی شهر را کرد. با دوربینم، این یار همیشگی زدم بیرون و لحظه های بارانی شهر را میهمان قاب دوربینم کردم. خودم را به چهارراه حسن آباد رساندم و گذر گاه تند و گاه آرامِ عابران را تماشا می کردم. در این بین، هواخواهی زوجی پیر اما دوست داشتنی، نظرم را جلب کرد. سریع دست به کار شدم و کادری بستم؛ چیلیک!

عکس پیش رو، اثر یوسف باقری است که چند سال پیش در روزی شبیه همین روزهای پاییزی، به ثبت رسیده است. آقای باقری درباره این تجربه خود می گوید: سال پنج سال پیش اتفاقی این زوج را دیدم که به نحوی مهربانانه هوای هم را داشتند، چیزی که کم تر در خیابان های ایران می بینیم و به نظرم برخوردم با آنها در آن روز به خصوص، یک خوش شانسی تمام عیار بود.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

2 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

ای که از کوچه ی ما میگذری، معشوقه!… بی محلی سر این کوچه دو چندان سخت است… زیـر بــاران که به من زل بزنی خواهی دید… فن تشخیص نم از چهره گریان سخت است

انتشار:19 فروردین 1399

آیا این دیدگاه مفید بود؟

محسن

اون تابلو که اونجا هست چی رو نشون میده؟؟؟ یعنی زنانه مردانه توی پیاده رو جدا از هم هستن؟؟!!!

انتشار:13 آبان 1396

آیا این دیدگاه مفید بود؟

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.