karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

06 فروردین 1397

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

زمستان با همه دبدبه و کبکبه اش بار و باندلیش را جمع می کند و به نشانه دوستی با بهار خانم، سری خم می کند و راهی دیار غربت می شود... بهار بانو از پنجره سرک می کشد، لبخندش را به زمستان هدیه می دهد و از نبودش استفاده می کند و چرخ زنان، در میانه میدان دل‌بری را به اوج می رساند! چرخی می زند و به درختان شکوفه می بخشد، چرخی می زند و آوای زندگی را به پرندگان هدیه می دهد و هم نوا با آنان آواز می خواند... چرخی می زند و دستی به آسمان می کشد و آسمان از شوق می گرید! حالا نوبت سمفونی آسمان و بهار است که اشک از دیده پاک کنند و هفت رنگ عشق را در کمانی منحصر به فرد به آدمیان هدیه دهند... گاه تهران در روزهای بهاری به قدری خوش شانس است که بارانی بزند و این رنگین کمان بهاری را به چشم ببیند.

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.