karnaval.ir

زينب شيرازی

نویسنده ارشد کارناوال

انتشار

21 مهر 1396

به روز رسانی

15 شهریور 1398

عکس روز کارناوال

قوی سپیدبال چرخی زد و اوج گرفت و با حیرتی تمام به سوی قله پیش رفت. دیدن چنین وقاری را همیشه آرزو داشت و حال، دماوند برف پوش و باشکوه، تماما در برابرش قد برافراشته بود. چرخی زد و قدری از گروه فاصله گرفت، دلش نیامد که از کوه دور شود، اما دیگر پرندگان عین خیالشان هم نبود و با جدیت مسیر را ادامه می دادند... قوی تنها برای آخرین بار نگاهی طولانی به دماوند انداخت، خواست که این خوشی را برای همیشه در ذهنش زنده نگاه دارد....

در پیش رو عکسی جذاب از منظره قله دماوند و قوهای مهاجر می بینید که توسط یکی از عکاسان جوان و حرفه ای ایرانی به نام «هادی محسن تبار» به ثبت رسیده است. آقای محسن تبار از جمله هنرمندانی است که نامش در چند ساله اخیر خوش درخشیده و عکس های بی نظیری را در مجموعه آثار خود گنجانده است. 

چند سالی است که با کارناوال، هر روز دست به قلم می شوم و نوشتن، گاه چالشی روزانه است و گاه، شربت بهار نارنج تگری که در یک روز داغ تابستانی به جانم می نشیند... و این چیزی است که آن را خوش حالی

...

آیا این مطلب مفید بود؟

0 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

Android

IOS

مجوزها و نمادها

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.