کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

خلق موسیقی با دهان | آکاپلا

با احساس بخوان و تصور کن؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا… امروز چهارچوب ها را بر هم می می زنیم و نوعی متفاوت از موسیقی را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. علاقه مندان به موسیقی مشتاقانه در انتظار باز شدن درب کنسرت آکاپلا هستند. مایلی بدانی چیست؟ دهان نوازی یا آکاپلا یک نوع موسیقی به سبک "بیت باکس" است که طرفدارانِ سبک های نوینِ آهنگ سازی به آن بسیار علاقه مند هستند. پس از ورود به سالن اجرا با منظره ای روبه رو می شوید که مثال اش را ندیده اید. هیچ سازی در کار نیست و تمام نت ها از دهان گروه آکاپلا می تراود. کلیه ی اصواتی که می شنوید کار دهان انسان است. بشنوید توانایی حنجره های هنرمندان بلا شک را.. شکوه را حس کنید. موسیقی های مشهور را با نوای دهان بشنوید. ما نواخته های گروه ایرانی را از میان آکاپلا های دنیا برایتان برگزیده ایم؛ گروهی به سرپرستی میلاد عمرانلو. کنسرت آغاز می شود، حینی که هیچ گونه سازی، نوازندگان را همراهی نمی کند. بیت باکس سبکی مدرن و جنجالی است که در آغاز قرن بیست و یک پا به عرصه هنر گذاشت. حیرت زده شوید از شنیدن این موسیقی متمایز.. در این نوع موسیقی همه چیز حول دهان نوازاندگان و در صورت نیاز، خواننده می چرخد و هنرمندان برای اثبات خود و به وجد آوردنتان سخت تلاش می کنند. آنها روش شناس و موسیقی دان هستند. لیکن نمیتوان نُتی را به کسی آموزش داد. هر کسی با توجه به حنجره اش، آوای نت های نزدیک به خود را پرورش می دهد تا در اجرای آن موفق شود و بتوانند با حنجره خود بخشی از آهنگ را اجرا کنند تاریخچه این نوع از موسیقی به زمانی باز می گردد که هنرمندان موسیقی به دنبال جاگزین برای آلات موسیقی افتادند. و اینک برای جا انداختن خود تلاش فراوان می کنند. این شیوه ی نواختن در ابتدا در کلیساها رواج یافت اما در طول تاریخ دستخوش تحول گشت و در اماکن غیر مذهبی نیز مورد استفاده قرار گرفت و نو آوری هایی در آن پدید آمد. هم اکنون این سبک موسیقی علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست