خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

معجونی از آوای طبیعت و ملودی پیانو

روزی تنها یک ایده بودیم، شاید یک رویا.

آرام آرام، قدم به قدم جان گرفت نهال کوچکی که نامش را کارناوال نهادیم...

و اما امروز این نهال نوپا جان گرفته، ریشه دوانده و حال می خواهد دنیا را سیاحت کند، می خواهد هر چه در دنیای پیرامون هست، هر زیبایی که برای انسان آفریده شده، از بی کران آسمان ها تا اعماق زمین را ببیند، لمس کند و از آن لذت ببرد. پس به دور دنیا رفتیم، حقیقت را مجازی سیاحت کردیم و از تماشای زیبایی های بی انتهای آفرینش لذت بردیم. اما این زمینی که برایمان آفریده شده با آن همه زیبایی هایی که دارد شاید حرف ها برای گفتن داشته باشد؛ آیا تا به حال پای صحبت هایش نشسته اید؟ به صدای طبیعت گوش فرا داده اید؟ در غم ها و شادی هایش شریک شده اید؟! این همان سورپرایز ویژه ی کارناوال است؛ بله؛ صدای طبیعت. این بار امواج آسمان ها و زمین از دل کارناوال برمی خیزند و روانه ی دل و جان شما می شوند، تنها گوش فرا دهید... قابلیتی ویژه که کارناوال برای همراهانش فراهم کرده و این بار از شما دعوت می کند تا برای اولین بار به صدای طبیعت دل بسپارید، با اعماق وجودتان بشنوید! شاید زمین نجوایی با شما داشته باشد. خود را کنار رودخانه ای تجسم کنید، به تماشای اجرایی بی نظیر از هستی نشسته اید. پرندگان گردانندگان این کنسرت اند و نت های موسیقی با پیانو برایتان نواخته می شوند. هیچ چیز نیاز نیست جز این که بخواهید آنجا باشید. طبیعت را با صدای بلند گوش کنید و برای چند دقیقه لذت ببرید، غرق در آرامش شوید و لحظه ای را در رویاهایتان بگذرانید؛ رویاهایی که با معجونی از آوای طبیعت و ملودی پیانو هوش از سر می برد.

7 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
بهار

زیبا و دل نشین.. خصوصا صدای طبیعت.. ممنونم از این همه ذوق سرشاااار

16 آبان 1397

هدی
عااااااالی هست 
هر روز برای گلام این موسیقی هارو میزارم و خودم هم کنارشون میشینم و کلی انرژی خوب میگیرم ☺️

13 آبان 1397

همیشه سبز

سورپرایز ویژه تون خیلی مناسب و به جا انتخاب شده برای روزهایی که پر از خبر جنگو آشوبو نگرانیه! خسته نباشید :)

25 اردیبهشت 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست