کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

آرامش قایق سواری بر روی دریاچه ای رویایی

در کنار دریاچه ای آبی رنگ ایستاده ایم و خورشید نیز بالای سرمان است. صدای پرندگانی به گوش می رسد که در فاصله ای دور از ما پرواز کنان در حال پرسه زدن هستند و به دور از هر قفسی به زندگی خود ادامه می دهند. قایقی چوبی را می توان دید که بر ساحل دریاچه آرامیده و چند وقتی از آخرین سفرش می گذرد، گویی به انتظار شما نشسته است. سوار این قایق چوبی شویم و سفری آرامش بخش را در این دریاچه تجربه کنید. مدت زمانی می گذرد و در حال پارو زدن آب را می شکافید و به سمت وسط دریاچه در حال حرکت هستید. خورشید نیز در آسمان غرق در لذت صدای پارو زدن و حرکت قایق شما شده، مدت زمانی بود که چنین صحنه ای را ندیده بود. پرندگان توجهشان به شما جلب شده و با کمی ارتفاع بالای سر شما پرواز می کنند و در این سفر همراه شما هستند. چه زیباست آرامش این دریاچه و طبیعت بکر آن. به وسط دریاچه که می رسید دست از پارو زدن بردارید و مدت زمانی را با خود خلوت کنید. به خوبی ها فکر کنید، ذهن خود را از هر فکر بدی خالی کنید و با صدای طبیعت کارناوال همراه شوید. این بار برای شما سفری متفاوت با قایقی چوبی را مهیا کرده ایم تا با گوش دادن به آن حسی سرشار از آرامش را تجربه کنید. زمان آن رسیده تا با ما همراه شوید و غرق در صدای طبیعت شوید.

3 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
مهدی
از لطفی که میکنید و بازنشر موسیقی آرامبخشتون سپاسگذارم. 
لطفا صدای طبیعت بکر بدون همراهی موسیقی هم بگذارید.

08 مرداد 1396

عارف

سلائ و تشکر زحماتتون.. نظر بئده اینه کن در میکس صداها اگر ییش از چند تا صدا ادغام بشند کیفیت پایین میاد ... شلوغ شدن .. منظورمه عزیزم.. از کارهای زیبا تون مچکرم عزیز

27 خرداد 1396

تارا

فوق العاده بود

28 آبان 1395

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست