کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

نوای ساز پیانو در کنار آرامش باران و آواز پرندگان

طبیعت می نوازد برای گوش های تو صدایی آرامش بخش و روح نواز را. باران می بارد و هر قطره اش جانی به طبیعت می دهد و پرندگان سرمست از این طراوت جاودانه به این سو و آن سو پر می کشند و آواز شادی سر می دهند. به زیر درختی می رویم و می نشینیم، چشم هایمان را که می بندیم غرق در صدای اطرافمان می شویم. باران که می بارد همه چیز متفاوت به چشم می خورد، ازدرخت گرفته تا چمن های زیر پایمان. خوب که گوش می دهیم صدای برخورد قطرات باران را با زمین می شنویم، کمی بعد جویبارهای کوچکی سرازیر می شوند و راه خود را به سوی سراشیبی می یابند. پرندگان کم کم بر روی شاخه ها می نشینند و در پناه برگ درختان از زیبایی های اطراف خود لذت می برند. خورشید در پشت ابرها پنهان شده تا کمی استراحت کند و باران زمین زیر پایش را بشوید. این بار کارناوال برای شما دنیایی بارانی ساخته تا شما را غرق در آرامشی بی همتا کند. ملودی ساز پیانو در کنار صدای بارش باران و پرندگان برای شما حسی متفاوت را به ارمان می آورد. هر روز ما برایشما دنیایی متفاوت از واقعیت می سازیم، همان چیزی که می تواند لحظاتی شما را از افکار روزانه دور کند و وجودتان سرشار از حسی خوب شود. فقط کافی است هدفون و یا هندزفری خود را بر روی گوش هایتان بگذارید، در جایی راحت بنشینید و صدای طبیعت کارناوال را گوش دهید.  

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

فوق العاده بود

23 اسفند 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست