کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای آواز پرندگان در کنسرت دلنشین طبیعت

اینجا باغ پرندگان است و شما به صدای گوش نواز چهچه پرندگان اهلی گوناگون گوش می سپارید. پرندگانی که به زیبایی یک کنسرت در کنار همدیگر می خوانند و با هنجره شان می نوازند. یکی مرغ عشق است و قصه ی عاشقی برایت می گوید، یکی گنجشک است که نغمه ای گوش نواز برایت می سراید و الباقی همهمه ی زندگی سر می دهند. به صدایشان که گوش می نهی یاد چه می افتی.. کدام کنسرت به این زیبایی همکاری و هماهنگی دارد. این بار به کنسرتی از بهشت رفته ای. کنسرتی که کارناوال برایت فراهم کرده. خوانندگان اش مخلوقات زیبای خدا هستند اما انسان نیستند این بار. پرندگانی خوش بر و رو که با صدایشان غرق در صدای دلنشین ات می کنند. از صداهای زندگی برایت می نوازند و سرخوش ات می کنند. قناری، پرنده ای آرام که در کنار سایر پرندگان جزو خوانندگان ماهر به حساب می آید.یکی هم مرغ عشق که در رنگ های متنوع بخش رنگ آمیزی و صحنه ی کنسرت باغ پرندگان را به عهده دارد.یکی دیگرشان قمری نام دارد، زیبا ، خوش آواز و خوش طرح و رنگ. شاید او تدارکات را بر عهده گرفته است زیرا همراه دوستان اش به این سو و آن سو می رود. گنجشک،نیز از سری پرندگانی است که گروهی حرکت می کنند و با هم اجرا می کنند.مرغ مینا، این پرنده ی حساس قادر است با شنیدن صدای پرندگان دیگر ، از صدایشان تقلید کرده و شک و شبهه ایجاد کند.صدای همه به همراه دوستانشان را خواهی شنید.فنچ ها همچنین با منقار قرمز رنگشان سراینده ی بخشی از این همهمه ی دل انگیز اند. تو را یاد چه می اندازند با این همه هنر نمایی شان.بشنو و حظ کن از این همه زیبایی در کنار هم. به همکاری پرندگان در کنسرت شان گوش فرا ده و نظرت را با کارناوال در میان بگذار

19 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
کاربر مهمان

افتضاح بود اصلا باز نمیشه

20 فروردین 1399

کاربر مهمان

چطور باید دانلود کنیم

02 اسفند 1398

نازی

کاملا عالی برای امتحان زندگی و هم مدرسه🤗🤗🤗🤗🤗مرسی آقا کیان

23 اردیبهشت 1398

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست