کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای حیوانات وحشی | لمس دنیای حیوانات

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... جنگلی ترسناک برایتان آراییده ایم مملو از حیوانات وحشی و خطرناک! دلی شجاع می خواهد بینشان بودن. خود را تصور کن بین این همه حیوان وحشی. عکس العملت چیست؟ شیر، ببر، گرگ، فیل، عقاب، کلاغ، پلنگ، خرس و صدای دیگر حیوانات وحشی را گوش کن و دنیای وحش را تحسین کن. از این حیوانات ببر را ببین که یکی از زیبا ترین و البته بزرگترین گربه سانان جهان می باشد که ابهت اش را از جنگل های وسیع و انبوه گرفته است. این حیوان به راحتی میان درختان مخفی شده و هنگام گرسنگی بیرون می آید. با وزنی نزدیک 200 کیلو گرم این حیوان گوش کن که چه رعد آسا خرناس می کشد. از طرفی يوزپلنگ، این حیوان چابک را داریم در این قسمت از صدای زندگی که غرش اش در نوع خود رعب آور است. هر جا سخنی درباره يوزپلنگ به میان مي آید، از سرعت بالای آن هم یاد مي شود و خب حیوانی با این درندگی باید صدای خشمگینی نیز داشته باشد.  فیل را بشنو. این حیوان عظیم الجثه که اصالت آفریقایی و آسیایی دارد و بزرگترین خشکی زی روی کره ی خاکی است. 60 سال عمر می کند و در این سال ها صدایش چنین است که در نوای حیات وحش به گوش می رسد. فیل‌ها نسبت به مرگ آگاهند و در لحظات مرگ با یکدیگر مهربان‌تر می‌شوند و کمتر سر و صدا می کنند. عقاب از بزرگ‌ترین و نیرومندترین پرندگان جهان بوده که لقب ارباب آسمان را به دوش می کشد. عقاب، این منظر ترسناک آسمان صدای بال زدن و جیغ کشیدنش پیداست.کافی است این صدا را گوش سپاری.اگر زیر 40 کیلو وزن داری مراقب باش که با پنجه هایش تو را با خود نبرد. به صدای خرس قهوه ای گوش کن. این حیوان تنومند که با وزن 500 کیلوگرم در میان صدای حیوانات وحشی، سری میان سرها دارد. گرگ، این حیوان درنده خو و شجاع که هدف اش تنها کشتن و خون ریختن است حتی اگر گرسنه اش نباشد، زوزه هایش در شب هنگام وحشتناک است و قدرت نمایی این حیوان را نشان می دهد. چه هیایوی خشنی را سیر کنید در این قسمت از صدای زندگی. با کدام یک بیشتر ارتباط برقرار می کنی و خوی کدام را به خود نزدیک میبینی؟ کدام به نظرت جالب تر است؟ باما درمیان بگذار همراه کارناوال باشید تا گوش به صدای زندگی دهیم.

5 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
ا

چجوری دانلود میشن

30 تیر 1398

:)
بین همه این صدا ها
صدای خرس از همه نزدیکتر حس میشد
گرگ ها مثل همیشه دور بودن
تجربه تو جنگل بودن رو توی شب داشتم جنگلی دور افتاده
تجربه تلخ ولی جالبی برام بود
صدای گرگ خیلی طبیعی بود درست همینطوریه
حس میکنی صدا از حداقل 5 کیلومتر اونطرف تر میاد خیالت راحته ولی یهو میبینی صدای خر خر خس خس گرگ رو توی 5 متری خودت حس میکنی اونم نه یدونه بلکه ی گله گرگ ...
موجودات بی رحم و زیرکی هستن

تمنت

صدای نزدیک شدن گرگ و حمله کردنش بیشتر شبیه حمله ور شدن طول سگ بود

04 اردیبهشت 1398

01 دی 1397

امین

big like

23 آذر 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست