خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

سمفونی سیارات | زمزمه ی کهکشان (3)

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... در این قسمت از صدای زندگی گلچینی از یک آلبوم، از بزرگ ترین سمفونی جهان را در سه قسمت تقدیم شما مخاطب محترم کارناوال می کنیم. بشنوید اولین موسیقی واقعی جهان را... صدایی که توسط فضاپیمای ویجر از فضای خارج از زمین، هنگام عبور از کنار سیارات و اقمار ضبط شده و ناسا آن را منتشر کرده است. نوایی طبیعی از کهکشان. بدون استفاده از هیچ گونه ابزار موسیقی، برایتان می نوازند تا بدانید در آسمان چه خبر است... صدایی که در تصور ماست، در خلا قابل انتشار نیست. اما هر سیاره ای امواجی الکترو مغناطیس از خود منتشر می کند که توسط آشکارساز های مخصوصی به امواج صوتی تبدیل کشته و نتیجه فایل های صوتی ای شده که ناسا آن را در اختیار عموم قرار داده است. همچنین صدای طوفان های خورشیدی و فعالیت های کیهانی، هدایتِ بخشی از این کنسرت زیبا را به عهده دارند. تصور کنید کنسرتی که این بار به دعوت کارناوال رفته اید، تشکیل شده از اصوات ماورا الطبیعه. صداهایی که فعالیت های کهکشانی آن را پدید می آورد. گویی با شنیدنش در خلا معلق هستی. خود را در فضای خارج از جو بیاب و ستارگان را نظاره کن. به زیبایی و عظمت پروردگار پی ببر و این مخلوقات کبیر را تحسین کن که به صدایی آرامش بخش شما را مهمان می کنند. میخواهیم با این نوا به درونت نفوذ کنیم و تو را تحت تاثیر قرار بدهیم. نوایی که به نوبه خود می تواند ترسناک باشد. فرض کنید تنها در خلا شناور باشید. آیا برایتان سوال پیش آمده که اجرام نجومی نیز صدا داشته باشند؟ با تجربه ی شنیدن این صداها گویی به شهر اشباح قدم گذاشته اید. انگار که به قسمت وحشتناک یک فیلم عجیب رسیده باشید. صدایی که پیش رویتان است حاصل زحمات کاوشگر ها و منجمان ناسا می باشد و کاملا بدون دستکاری و طبیعی و سرشار از واقعیت تقدیمتان می شود. پر از آرامش شوید. سایر صدای سیارات را از لینک زیر گوش دهید: سمفونی سیارات امیدواریم از شنیدن این صدای جالب لذت ببرید.

دیدگاه جدید

جدید ترین دیدگاه
اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست