خرید بلیط هواپیما با گارانتی ارزان‌ترین قیمت

کارناوال - راهنمای سفر
ویدیو HD

صدای شادی مردم در پارک آبی به همراه موسیقی آرامش بخش

با احساس بخوان؛ هنگامی که گوش جان می سپاری به این نوا... تعطیلاتت است و بلیطی در دستت؛به پارک آبی رفته ای.. کمی شلوغ است اما پر از انرژی مثبت. همه در حال تفریح هستند. یکی به دوستش آب می پاشد، یکی سوار سرسره است و پدری به کودکش شنا یاد می دهد... چشم انداز شادی دارد... دوش گرفته ای و آماده ی تخلیه انرژی هستی. پیش به سوی خوش گذرانی و حس خوب! قسمت کودکان را می بینی که چه رنگارنگ است اسباب بازی هایش، سرسره هایش و سطلی که از آن بالا آب بر سر بچه ها می ریزد. کلی حس خوب به آدم منتقل می کند. انگار یکهو از سر تا پایت شسته می شوی. کمی آن طرف تر رودخانه است که می توانی در آن سوار تیوپ های بادی شوی و طول رودخانه ی مصنوعی را طی کنی. اما مواظب باش، افرادی هستند که شیطنت کرده و به تیوپ شما فشار می آورند تا کج شود و به داخل آب چپ شوید! انواع سرسره ها آن طرف تر وجود دارد. یکیشان پیچ و تاب می خورد تا پایان مسیر، دیگری وارد قیفی می شود که که از سوراخ آن به داخل حوضچه ای پرت می شوید. شلوغ است امروز. باید در صف بایست ای تا سوار سرسره شوی . یاد ایامی بخیر که در صف سرسره ی پارک می ایستادی.. یکی دیگر دارد که به شکل U است و بسیار هیجان انگیز است. موقع آب بازی مواظب باش روی دیگران نیفتی که مبادا عصبانیشان نکنی. حالا خسته از بازی و گرسنه شده ای. یک آبمیوه و ساندویچ گزینه ی مناسبی برای خرید از بوفه است. حال وقت برگشتن رسیده است. برگشتن به خانه. خوش گذشت؟ چطور بود؟ باز هم با کارناوال اینجا بیا. خودت را خوب خشک کن که سرما نخوری. با شنیدن این صدای جالب، کمی خیس شویم!!

1 دیدگاه

جدید ترین دیدگاه
محمد اوجاقلو
شگفت انگیز بود متنتون همراه صدای شادی مردم در پارک آبی با موسیقی.
کاملا خیس شدم.

11 دی 1397

اپلیکیشن کارناوال

با نصب اپلیکیشن کارناوال، کنترل سفر را این بار شما به دست بگیرید. در این اپلیکیشن شما دنیایی از امکانات و خدمات را همیشه و همه جا در جیب خود دارید؛ آشنایی با جاذبه ها و فرهنگ شهرها و کشورهای مختلف، رزرو آنلاین بلیت هواپیما و یا حتی رزرو انواع اقامت بسته به سلیقه و بودجه ای که دارید. اپلیکیشن کارناوال یعنی کنترل سفر در دست شما.

هدف اصلی کارناوال این است که بهترین خدمات گردشگری را به صورت آنلاین به کاربران خود ارائه دهد. هر آن چیزی که برای سفر خود نیاز دارید را از کارناوال بخواهید؛ از آشنایی با جاذبه ها، سوغات و غذاهای محلی تا رزرو آنلاین بلیت هواپیما و انواع اقامتگاه. در هر جا و در هر ساعت از شبانه روز، می توانید به صورت آنلاین خدمات سفر خود را رزرو کنید و یا هر سوالی دارید از ما بپرسید. کارناوال کنترل سفر شماست!

کلیه حقوق مادی و معنوی کارناوال برای شرکت کاروان سفر های هیرمان محفوظ است. استفاده از محتوای سایت تنها در صورت پذیرش شرایط و ضوابط امکان پذیر است.

خانهعکاسخانه

کنترل سفر دست شماست